קורונה והסדר העולמי החדש

מאז משבר הקורונה אנו עדים להתערבות ממשלתית בחיינו ברמות שלא הכרנו בעבר. בפעם הראשונה בהיסטוריה נאמר לכל אנשי העולם החופשי, בו זמנית, כמה מטרים מותר להם להתרחק מהבית, כמה אנשים מותר להם לארח בביתם ולאילו מטרות מותר להם לצאת. בפעם הראשונה אנשים בריאים לחלוטין נדרשו להיבדק ולהוכיח על בסיס קבוע שאינם חולים במחלה קטלנית ואולי למצוא עצמם במה שנראה כמו מעצר בית לשבוע או שבועיים, גם אם הם מרגישים מצוין. רמת החופש שלנו נקבעת על פי צוותי מומחים ומדדים סטטיסטיים כמו “מקדם ההדבקה.” עלינו לקום מדי בוקר, לראות מהן ההנחיות החדשות ולקיים או לבטל את תוכניותינו בהתאם.

מתי כל זה יסתיים ונוכל לחזור לחיים הנורמליים שהכרנו לפני מרץ 2020?

ולאן מתקדמים מכאן?

בשביל לענות על השאלות הללו עלינו להכיר כמה גופים ותפיסות שנראים לכאורה לא קשורים, כמו “הפורום הכלכלי העולמי, ” “פיתוח בר קיימא,” ועוד. נתחיל בפיתוח בר קיימא.

“פיתוח בר קיימא” וכיצד זה קשור אלינו

“יעדים לפיתוח בר קיימא 2030” הוא מסמך מטרות של האו”ם עליו חתומות כל אומות העולם, כולל ישראל. אם שמעתם על “אג’נדה 21”, זהו פיתוח שלו. בין יעדיו: מיגור העוני, שימור משאבי טבע, שמירה על האוקיינוסים והיערות, אנרגיה ירוקה, קידום שוויון כלכלי, צדק חברתי ועוד הרבה. בכל ארץ ישנם הנציגים המקומיים האחראיים לקדם את היעדים הללו וליישמם, עד שנת 2030. הכל נשמע טוב, לכאורה. אך כשקוראים לעומק, זה נראה אחרת.

יש יותר מדי אנשים

הדאגה העמוקה לטבע ולמשאביו מחייבת, מבחינתם, שינויים קיצוניים באורחות החיים ובהרגלי הצריכה שלנו. לשם כך נחוצה התערבות ממשלתית רבה יותר בכל הקשור למסחר, לבריאות ואפילו ילודה, על מנת להציל את כדור הארץ. “אנחנו לקראת פיצוץ אוכלוסין”, אומרים. משאבי הטבע לא יעמדו בכמות האנשים ובמשאבים שהם צורכים. כל בן אדם נוסף גורם לפליטת פחמן דו חמצני הגורם לשינויי אקלים, ואנו חייבים להוריד את כמות פליטות הפחמן לאפס. לכן יש להנהיג “מדיניות דמוגרפית מתאימה” בחוק. “מדיניות דמוגרפית” היא דרך אחרת לומר שיש להגביל בחקיקה את כמות הילדים שמותר להוליד (כמו בסין).

להוריד את הבשר והחלב מהצלחת

חקלאות וחוואות נגד קיימוּת

תעשיות הבשר והחלב גם הן גורמות לשינויי מזג אוויר, מבחינת היעדים. ההסבר: הגזים שפולטות הפרות מאחוריהן גורמים להתחממות גלובלית, לשטפונות ולהתפרצויות ספונטניות של שריפות ענק. חלקכם תחשבו שזה מצחיק, אך שנים של הטפה על “קיימוּת” בבתי הספר שכנעו את ילדינו, מבלי ששמנו לב, שהגזים של הפרות קשורים ישירות לצונאמי הבא. הפתרון? החלפת כל הבשר והגבינות במוצרים סינטטיים המיוצרים במעבדות. זאת הסיבה שמדברים על כך המון ברדיו. אם בכל זאת תרצו חלבונים מן החי, הם מציעים לאכול חרגולים וחגבים (לא, אני לא צוחק). אל לטבעוניים לשמוח. לא החיות ולא הצמחים עומדים לנגד עיניהם. הם מתכוונים להחליף את הפרי והירק בתוצרים של “חקלאות בת קיימא” (מהונדסת גנטית) ולהגביל את החקלאות בכלל, כי גם היא נמנית עם אויבי הטבע.

לרכז אנשים בגורדי שחקים

אז האדם מהווה איום על הטבע. לכן, לשיטתם, צריך להעביר אנשים מאזורים כפריים ולרכז אותם ב”ערים חכמות”, שם יחיו בבלוקים גבוהים בין רחובות מרושתים באנטנות 5G, “תחבורה חכמה” (ציבורית בלבד) ומצלמות מתקדמות. גישתם של בני אדם לטבע תוגבל מאוד לפי תוכניתם. למעשה, רוב אזורי הטבע יהיו מחוץ לתחום עבור האזרח הרגיל.

אחזקת בית משלכם מהווה גם היא סכנה לסביבה, אם לא ידעתם. בייחוד אחזקת קרקע. לכן, זכויות הקניין צריכות להשתנות, וכאן נכנס הפורום הכלכלי העולמי.

לא יהיה לכם שום רכוש, ואתם תהיו שמחים

הפורום הכלכלי העולמי

התמונה למעלה לקוחה מסרטון המפרט את חזונו של הפורום הכלכלי העולמי. “לא יהיה לכם שום רכוש, ואתם תהיו שמחים.” הפורום הכלכלי העולמי מוגדר כשותף אסטרטגי בכיר של האו”ם. הוא אחד הארגונים החזקים בעולם ויש לו השפעה אדירה על ממשלות. בכל שנה מתכנסים בכנסיו בדאבוס שבשוויץ פוליטיקאים מובילים, מיליארדרים שונים כמו ביל גייטס ואחרים, ראשי בנקים, ראשי תאגידי ענק, חברות פארמה, אילי הון ותקשורת וענקי טכנולוגיה כמו גוגל, אפל, אמזון, מיקרוסופט ופייסבוק, ראשי מלכ”רי ענק כמו ארגון הבריאות העולמי, ואפילו משפחות המלוכה. גם פוליטיקאים וראשי ממשלה ישראליים, מימין ומשמאל, הם חלק מהפורום.

שם, בכינוסים, הם דנים יחד איך יוכלו להירתם יחד ליצור לנו עולם טוב יותר, שוויוני יותר, צודק יותר, יפה יותר. לצורך כך יש צורך לאפס את הסדר העולמי הקיים ולשנות את כל הנורמות החברתיות והכלכליות מקצה לקצה. הם קוראים לזה “האיפוס הגדול”, או “האיתחול הגדול”.

לוותר על רכב פרטי ובית פרטי

מעניין שהפריט הראשון בחזונם הוא “לא יהיה לכם שום רכוש, ואתם תהיו שמחים”. כלומר, מיגור זכויות הקניין. כפי שאמרנו, אחזקת רכוש, והכוונה היא לכל רכוש, כולל רכב, ספה, שולחן (זה נשמע חולני אבל הם יורדים לפרטים האלה) היא בעיה רצינית מבחינת עשירי העולם. אחזקת רכוש יוצרת אי שוויון ואי צדק כלכלי ומעמדי, וכפי שכבר ציינו, היא גם פוגעת בסביבה. בזמן שכל אחד מהם מגיע במטוס פרטי לכנס, הם דנים בהגבלת כמות הטיסות הבינלאומיות (שלנו, לא שלהם) ובהגבלת השימוש שלנו במכוניות פולטות פחמן. במקום זאת הם מציעים רכבים שיתופיים ואפילו “בתים שיתופיים.” אתם תצטרכו לוותר על מכוניותיכם ולחיות בשיתוף עם משפחות אחרות למען עולם יפה יותר. אם חשבתם לרגע שאותם נדבנים יוותרו על הסטייקים והגבינות והבתים ומכוניות היוקרה שלהם, אז טעיתם.

נשמע מפחיד, אבל איך זה קשור לקורונה?

משבר הקורונה היה הזרז העיקרי שהניע את גלגלי השינוי שהם רוצים להביא לעולם. מנהיג הפורום הכלכלי העולמי, קלאוס שוואב, הכריז ש”המגיפה מהווה חלון הזדמנות נדיר, אך צר, לשקול, לדמיין מחדש ולאפס את עולמנו”(1) ותוך זמן קצר התפרסם ספרו, “קוביד 19: האיפוס הגדול” כמו היה מוכן להדפסה. לפי דבריו, עלינו לעוט על ההזדמנות להוציא לפועל את הסדר העולמי החדש. די ברור, אם כן, שמשבר הקורונה היווה למעשה את שריקת הפתיחה לתכנון רב שנים שכבר היה לשועי עולם. קשה שלא לראות בו משבר יזום.(2)

כיצד כל זה קשור לתו הירוק?

משבר הבריאות העולמי הצריך דרכון בריאות עולמי, וכאן נכנס התו הירוק. התו הירוק מהווה דרכון לכל דבר; דרכון פנים ארצי לחיי היומיום; דרכון שיש לחדש באופן קבוע. הוא מאפשר או מגביל כניסה לשלל מקומות ופעילויות בסיסיים כמו חנויות, עבודה ונסיעות. כרגע, התו הירוק מותנה בהתחסנות קבועה או בדיקה רפואית תכופה. אך הכוונה היא להרחיב אותו לדברים אחרים כמו… כמות צריכת החשמל שלכם, כמות צריכת הבשר (אלה מכונים “טביעת הרגל הפחמנית” שלכם) ובגדול, רמת הציות שלכם להנחיות השלטון. דבר זה נקרא “מערכת דירוג חברתי.” רישיון הנהיגה שלכם ישולב בדרכון הזה. הרב קו שלכם ישולב בו. הכניסה לחשבון הבנק שלכם תשולב בו. הגישה הסלולרית והגישה שלכם לאינטרנט – גם הן ישולבו ויותנו בו. כלומר, אם יש לכם את הדרכון הזה, יותרו לכם זכויות בסיסיות וחיים פחות או יותר נורמליים. אך אם לא תעמדו בתנאים לקבלתו, תחיו בכלא דיגיטלי. הכל ייסגר בפניכם ולא תוכלו לעשות דבר.

התכנון לבטל את כל הכסף המזומן

זה עוד יותר קריטי כאשר מבינים שישראל והעולם כולו מתכננים לבטל את כל הכסף המזומן ולעבור למטבע דיגיטלי בלבד בעתיד הקרוב מאוד. מויקיפדיה אנו למדים:

“על פי “פיתוח בר קיימא” של הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, מדינות רבות בעולם צפויות להחליף את ההילך החוקי שלהן [אמצעי התשלום שלהן] בין השנים 2025–2030 ממזומנים למטבעות דיגיטליים אשר יחליפו את השיטה הישנה. ראש ממשלת ישראל לשעבר בנימין נתניהו הצהיר בפורום זה כי “מדינת ישראל מחויבת למטרות הארגון”.

כלומר, השקל הדיגיטלי מתוכנן להחליף את “השיטה הישנה” (שטרות ומטבעות) עד שנת היעד, 2030.

עצרו וחשבו על כך דקה אחת: ברגע שעברנו מכסף מזומן למטבע דיגיטלי, לממשלה תהיה שליטה טוטאלית בחיינו.

מנכ”ל ה-BIS בבאזל (“הבנק של כל הבנקים”) אמר זאת כך:

“במזומן, למשל, איננו יודעים מי משתמש בשטר של 100 דולר היום, מי משתמש בשטר של 1,000 פזו היום. הבדל עיקרי בינו [בין מזומן] לבין [המטבע הדיגיטלי] הוא שלבנק המרכזי תהיה השליטה האבסולוטית על החוקים והרגולציות שיקבעו את השימוש באותו [מטבע דיגיטלי] וגם תהיה לנו הטכנולוגיה לאכוף את זה. שני העניינים הללו הם חשובים ביותר…”(3)

שמעתם? ההבדל הגדול והחשוב ביותר מבחינתם בין מזומן לכסף דיגיטלי הוא לא נוחות השימוש, אלא השליטה האבסולוטית שתהיה להם, שליטה הכוללת את היכולת לאכוף את השימוש בכסף – לפי הכללים שהם יקבעו. במילים פשוטות, הם יגידו מה מותר ומה אסור לכם לקנות, היכן ומתי. הם אפילו יכולים לקבוע תאריך תפוגה למטבע שברשותכם (!) כך שאם לא תשתמשו בו עד תאריך מסויים ליעד שנקבע לו, לא תוכלו לחסוך אותו ולצבור הון קטן משלכם. עם שליטה טוטאלית כזו על חייכם, אתם תהיו נתונים לחסדי השלטון. ירצה השלטון, תוכלו להתקיים. אך כל שחיתות שחשפתם, כל ציוץ מיותר מצדכם – יאפשר לשלטונות “לסגור לכם את הברז” טוטאלית. ואף אחד לא יוכל לעזור לכם בקצת מזומן, גם אם ירצו.

דיקטטורה עולמית מזדחלת

זאת הסיבה לכל מה שראינו בשנתיים האחרונות. זאת הסיבה לזריעת הפחד הבלתי פוסקת, לכפיה, לסגרים, לעוצרים ולבידודים, לחיסונים ולמסכות, לבדיקות החוזרות, לתו הירוק, לאיכוני השב”כ, למצלמות החדשות בכל פינה, למעצרים האלימים על זוטות, לסגירת החנויות, לקנסות האדירים שמקריסים את בעלי העסקים הקטנים ולהקפאת הכלכלה. זאת הסיבה לחיסיון הדיונים וההסכמים, לצנזורה של רופאים ומומחים החושבים אחרת בתקשורת וברשתות החברתיות. לא הבריאות ולא האקלים הם הסיבות לאלה. המטרה היא שליטה. שליטה באמצעות פחד. הם רוצים להנדס את תודעתכם, לשדוד את רכושכם, להגביל את חופש התנועה שלכם, לחדור לפרטיותכם ולהסיר את ריבונותכם על גופכם ועל ילדיכם. הם רוצים לגזול ממכם את כל היקר לכם, את כל מה שקרוב לליבכם. מדינות העולם, ובהן מדינת ישראל שעבורה נלחמנו, משתמשות במשברי בריאות ואקלים מדומים כאמתלות לגזול את חירויותינו, להפוך אותנו לעבדים צייתנים, חסרי כל רכוש ועצמאות כלכלית, חסרי כל הגנה חוקית בפני השלטון וחסרי כל יכולת למחות ולהתנגד. כל זאת – בשביל לממש את תוכנית הסדר העולמי החדש.

אבל מהו המניע שלהם?

“מה מניע את בעלי ההון והשלטון לצבור עוד הון ושליטה ולמרר לנו את החיים? מה יוצא להם מזה?” זו שאלה טובה אך תשובתה מורכבת מאוד ומשנית כרגע בחשיבותה. קשה להתחכות אחר מניעים חשוכים של אנשים ולתת להם הסבר שמניח את הדעת. חשוב יותר להבין שכשמישהו פועל נגדך, בשלב כלשהו צריך לחדול מלברר מהם מניעיו ופשוט לעשות כל מה שאפשר על מנת להגן על עצמך ועל יקיריך, לפני שיהיה מאוחר מדי.

אז מה אפשר לעשות?

  • ראשית, מודעות לבעיה היא חצי מהפתרון. צריך לנפץ את הבועה האומרת שהשלטון פועל לטובתנו. ההפך הוא הנכון.
  • שנית, הפסיקו להאמין לטלוויזיה ולממסד. הם משקרים לכם ללא הרף ואינם חפצים בטובתכם.
  • שלישית, הפסיקו להיות צייתנים! הציות רק מחמיר את המצב. לכן נדרש אי ציות אזרחי נרחב בכל תחום, החל במסכות, עובר בחיסונים ובדיקות וכלה בתו ירוק ובכל דבר אחר שהממשלה כופה עלינו מכל אמתלה, בריאותית או אחרת. התחילו לקחת שליטה על חייכם וגופכם ולא להפקיד את זכויותיכם בידי “צוותי מומחים” ממומנים.
  • רביעית, מספיק להיות חומרניים. הסתכלו מעבר למשכנתא והאייפון החדש והנסיעה הבאה לחו”ל וחשבו על דברים רוחניים, כמו מוסר, חירות ומשמעות החיים.
  • ואחרון, דברו על הנושא וחזקו אחרים שחושבים כמוכם ואינם מוכנים להיכנע. השמיעו קול, לפני שחיי כולנו יהפכו לסיוט.

אל תאמינו לנו. חקרו בעצמכם את הפורום הכלכלי העולמי, יעדים לפיתוח בר קיימא, אג’נדה 21, אירוע 201, המהפכה התעשייתית הרביעית, קצבת UBI, אנדרטת ג’ורג’יה, ועוד.

מי אנחנו?

אנו קבוצה של אזרחים שומרי חוק ומשלמי מיסים מנהריה ומהסביבה. יש בינינו דתיים וחילוניים, קיבוצניקים ועירוניים, דוברי עברית ורוסית, ספרדים ואשכנזים, ימנים, שמאלנים וכל מה שביניהם. אנחנו לא מקבלים מימון ולא שייכים לאף ארגון. המאחד אותנו הוא שאנו חרדים לחירות הבסיסית שנגזלת ממנו בחקיקה ובפועל.

=========

  1. “The pandemic represents a rare but narrow window of opportunity to reflect, reimagine, and reset our world”
  2. בייחוד כשמתברר בדיעבד שהוירוס “השתחרר” ממעבדה בווהן בתחילת 2020, וזהו “עשור השינוי” עד ל-2030.
  3. דבריו של אוגוסטין קרסטנס, מנכ”ל הבנק להסדרי סליקה בינלאומיים בבאזל (זהו הבנק של כל הבנקים המרכזיים בעולם, גם נקרא BIS) על המטבע הדיגיטלי בכנס באוקטובר 2020.

Leave a Reply