נייר עמדה של יוסף רחמים דניאלי

 • by

המאמין והקורונה – נייר עמדה

יוסף רחמים דניאלי – פברואר 2021

הקדמה – מי אני ומטרתו של נייר עמדה זה

שמי יוסף רחמים (״רמי״) דניאלי. נשוי לגבריאלה, אב לארבעה וגר בצפון הארץ. במקצועי, מורה דרך (״מדריך תיירים״) מ-1993. בעקבות משבר הקורונה, כמו רבים אחרים, גם אני מובטל מאז מרץ 2020…

מזה כשנה אנו עדים ל״מגיפה חדשה,״ אשר מקורה הוא ווירוס הקורונה. המגיפה שינתה את עולמינו ואת תנאי החיים שלהם הורגלנו באופן דרמטי. המסכות, הסגרים ושאר ההגבלות על הציבור הרחב, גרמו וממשיכים לגרום לנזקים אדירים: סגירתם של המון עסקים קטנים ובינוניים, הצטרפותם של רבים למעגל האבטלה, חוסר בהירות לגבי העתיד, דאגות, חרדות, פאניקה, ריבוי מקרי התאבדויות, ריבוי בפונים לייעוץ פסיכולוגי ופסיכיאטרי, ריבוי מקרי האלימות במשפחה ועוד… וכאילו שכל הנ״ל אינו מספיק, נתבשרנו לאחרונה שקיימות ״מוטציות חדשות״ של הנגיף, כאלו המעוררות שאלות כמו: ״האם המחלה תלווה אותנו גם במהלך העשור הקרוב?״ ״האם החיסונים החדשים באמת יעזרו במיגור המגיפה? האם וכמה חיסונים נצטרך עוד לקחת בהמשך?״ שאלות אלו ורבות אחרות, מדירות שינה מרובו של הציבור. רבים וטובים צופים באמצעי התקשורת המרכזיים (ערוץ כאן 11, 12, 13, 20, ערוצי הרדיו השונים וכו׳…), שעות על גבי שעות. ערוצי תקשורת אלה וגם אלה הכתובים (העיתונים המרכזיים השונים) עוסקים כמעט בנושא אחד בלבד ומסביב לשעון – ״המגפה המסוכנת המתפשטת במהירויות שיא ברחבי העולם.״ השכם וערב אנו צופים שומעים וקוראים על מספרם העולה של ״חולים חדשים, חולים קשים, מתים חדשים,״ ו״התפוסה הבלתי נסבלת בבתי החולים השונים…״

וכאילו הנ״ל אינו מספיק, אנשים שונים כאן בארץ וברחבי העולם כולו מפיצים ברשתות החברתיות מאמרים וסרטונים הכוללים ראיונות עם רופאים ופרופסורים שונים – אנשי מקצוע בעלי שם עולמי, הטוענים ש״לא כצעקתה היא…״ לטענתם, הדרך בה ממשלות העולם (כולל שלנו כאן בישראל) מטפלות במשבר אינה מקצועית ואינה מבוססת על מדע אמתי. לטענתם המחלה קלה בהרבה מהתיאור שלה באמצעי התקשורת המרכזיים בעולם, והיא אף ברת טיפול וריפוי! לטענתם, הסגרים כשלעצמם אינם מונעים באמת את התפשטותו של הווירוס וגורמים הרבה יותר נזק מאשר תועלת. אחדים מאותם אנשי מקצוע ומדענים אף טוענים שהחיסונים החדשים (המבוססים על המרכיב הסינטטי, mRNA), מעולם לא נבדקו בדרך המסורתית המקובלת במדע ועל כן מסוכנים הם לבני האדם. ישנם אלה הטוענים שאנחנו – כאן בישראל – משמשים למעשה כ״שפני הניסיון״ של  חברת החיסונים ״פייזר.״ ממש תוך כתיבת שורות אלה, הצטרפה למשמיעים את אותו קול שונה, גם ״וועדת הלסינקי,״ זו האמונה על אישורם של ניסויים בבני אדם (גם כאלה הכוללים חיסונים חדשים) בישראל, ובמיוחד, על שקיפות מוחלטת כתנאי לשכנוע אנשים בבטיחותו של החיסון…

שתי הגישות הנ״ל, השונות והסותרות כל כך, זורעות לא מעט בלבול ותסכול בתוך החברה הישראלית וברחבי העולם כולו. מצד אחד, יש את אותם אלה שבוחרים להאמין ולבטוח בכל מה שנאמר ומוצג להם באמצעי התקשורת המרכזיים על ידי קובעי המדיניות ומומחיהם שמרואיינים שם השכם וערב, ומצד שני, יש את אותם אלה שאיבדו כמעט לחלוטין את אמונם בכלי התקשורת המרכזיים ובגרסה הרשמית המוצגת שם, ובוחרים במקום זה לצפות בערוצי תקשורת אלטרנטיביים – אלה שמראיינים את אותם אנשי מקצוע המציגים תמונה כמעט הפוכה לגמרי. כמובן שכפי שזה בכל נושא מורכב, ישנם גם אלה המעדיפים ״לשבת על הגדר,״ ולא לקבל בשלב זה כל החלטה.

האם ניתן בכלל לקבוע איזושהי ״אמת אבסולוטית״ ביחס למשבר הקורונה? האם ניתן לדעת לאן מועדות פניו של העולם בו אנו חיים בהקשר ישיר למשבר החדש? והשאלה החשובה מכל לדעתי: היכן אנחנו, המאמינים בישוע, צריכים לעמוד? היש עמדה ברורה שבה עלינו להחזיק כמאמינים?

לעניות דעתי, כן ניתן להגיע לפחות קרוב מספיק לאותה ״אמת אבסולוטית!״ הדרך היחידה להגיע אל אותם אמת היא באמצעות הסתכלות על משבר הקורונה כחלק מתמונה גדולה ורחבה בהרבה מזו הניתנת לנו באמצעי התקשורת השונים. במילים אחרות: משבר הקורונה הינו חלק בלתי נפרד מתהליכים חובקי עולם – תהליכים המתרחשים לנגד עיננו כבר עשורים שלמים ומכוונים את עולמינו בכיוון מאוד מסוים וברור. נייר עמדה זה הוא ניסיוני הצנוע לשפוך ולו מעט אור על אותם תהליכים ואותו כיוון אליו הם מובילים.

התמונה הגדולה

 

הקדמה – ״מפת דבר ה׳״

לפני שנים רבות שרתתי בצה״ל כחובש קרבי. בערך באמצע השירות החלטתי להמשיך לקצונה. אחד הדברים שאני וחבריי בקורס הקצינים היינו חייבים לעבור בהצלחה היו ניווטי בדד ליליים. כהכנה לכל ניווט לילי שכזה, היינו חייבים – במשך היום – ללמוד את מסלול הניווט לפרטיו הקטנים ביותר, עם מפה פתוחה. הלימוד כלל שינון בעל פה של כיווני ההליכה (״אזימוטים״), המרחק המדויק שבין כל אחת ואחת מנקודות הציון (״בצעדים כפולים״), התמונה הגדולה, או ״פרטי הרקע״ של אותו מסלול ניווט ספציפי. פרטי הרקע כללו בין השאר את מסגרת הזמן שהוקצתה לניווט, הכיוון הכללי שבין נקודת ההתחלה לנקודת הסיום (צפון? דרום? מזרח? מערב?), ההרים והגאיות שסביב למסלול ובתוכו והמכשולים האפשריים בהם יש סיכוי שניתקל (גורמים תמימים, עוינים וכו׳…). אם לא הכרנו היטב את פרטי ״התמונה הגדולה,״ סיכויינו לעבור את המסלול בהצלחה שאפו לאפס!

כשהגיע הלילה, הוקפצנו עם רכב מתאים לשטח וכל אחד ואחד מאתנו הושאר לבדו בנקודת המוצא של מסלולו האישי. בידינו הייתה מפה חתומה, שהותרה לפתיחה אך ורק במקרה של התברברות מוחלטת (זאת כמובן בעקבות לימוד ושינון לוקה בשעות היום), ומצפן – שגם הוא היה אסור לשימוש, למעט במקרה של התברברות!

את עולמינו ניתן להשוות ל״יער גדול,״ דרכו ״מנווטים״ אנו את חיינו. ביער הזה הרבה ״עצים,״ ״הרים, גאיות״ וכן ״מכשולים…״ גם בחיינו כאן עליי אדמות יש את ״נקודת המוצא״ – היום בו נולדנו, ו״נקודת הסיום״ – היום בו נעבור לעולם שכולו טוב. בדיוק כמו בניווט הבדד הלילי שבצבא, כך גם ״ביער העולם הזה:״ באורו של היום, חייבים אנו ללמוד להכיר ולשנן היטב את ״המפה,״ חייבים אנו להכיר את ״התמונה הגדולה,״ בלעדיה ניווט חיינו ינחל כישלון חרוץ!

מהי אותה ״מפה״ שיש לנו המאמינים – תלמידי וחסידי ישוע המשיח – ושאותה עלינו ללמוד ולשנן ״לאורו של היום״ על מנת שנצליח ״בניווט הלילי״ שלנו כאן? ״המפה״ היא כמובן דבר ה׳! היכרות יום יומית, הולכת ומעמיקה בדברו של זה שברא אותנו ואת כל העולם סביבנו – כתבי הקודש (התנ״ך והברית החדשה), לא זכותנו היא כי אם חובתנו! אם באמת מעוניינים אנו לסיים את ״ניווטנו״ בהצלחה, חובה עלינו ללמוד ולשנן היטב היטב את ״המפה״ לאורו של ״היום״אורו של המשיח! רק כך מובטחת לנו ההצלחה בניווטינו שבחשכת העולם הזה. (יוחנן ח׳ 12, ט׳ 5, י״א 10, י״ב 35-36).

 

מהו  אותו ״מצפן״ שעמו חייבים אנו להצטייד? כידוע, בעברית יש קשר בין ״מצפן,״ ״צפון״ ו״מצפון!״ ״מפת דבר ה׳״ כוללת בתוכה גם את ״כוכב הצפון״ שלנו כמאמינים, זה שעל פיו אמורים אנו לדעת את הכיוון בו צריכים אנחנו ללכת. ״כוכב צפון״ זה הוא אותו ״מצפון״ חדש, זה שממוקם בתוך ״לב הבשר״ החדש שניטע בקרבנו, זה ״המתחדש בדעת כצלם בוראו…״ (ראה רומים י״ב 2, אפסיים ד׳ 24, קולוסים ג׳ 10 ועוד…).

אחים ואחיות יקרים, אם רצוננו הכנה הוא להמשיך ולהיות ״אור ומלח״ ב״יער העולם הזה,״ חייבים אנו לדעת ״למקם״ את המשבר הנוכחי ״על המפה״ – מפת דבר ה׳! מצד אחד, לא נקראנו בשום פנים ואופן להיות ״אנרכיסטים,״ ״הזויים,״ ״מורדים ומתנגדי הרשויות!״ מצד שני, גם לא נקראנו להיות ״בנות יענה״ המתעלמים מ״התמונה הגדולה,״ מקיומם של ״פרטי הרקע,״ אותם ״העצים השונים״ – הדעות אחרות, המובעות ע״י רופאים ואנשי מדע מן השורה הראשונה. חייבים אנחנו לבדוק היטב את כל הטענות המושמעות, תוך כדי הקשבה ורגישות לרוח הקודש שתדריך אותנו, בחסדי האל לגילוי האמתכפי שהוא – הבורא – רואה ומעוניין שגם אנחנו נראה אותה!

 

התמונה הגדולה א׳ – מיקומו של דורנו על שעונו הנבואי של הבורא

בפרק זה מטרתי היא לנסות ולהסביר את הזמן בו אנו חיים, את מיקומינו על שעונו הנבואי של ה׳, במיוחד ביחס לחזרתו של ישוע להקים את מלכותו. עפ״י הבנתי את אותה ״מפת דבר ה׳,״ אנחנו נמצאים ממש ממש לפני חזרתו של ישוע. כמה קרוב? כמובן ש״היום והשעה״ נשגבים מדעתי, ואולם, ״פרטי הרקע״ – ״התמונה הגדולה״ מוכיחים לדעתי שאנחנו באמת מאוד קרובים. ישנם הרבה מאוד מראי מקומות במפת דבר ה׳ המוכיחים מעל לכל ספק שאנחנו אכן קרובים ביותר לחזרתו של ישוע. על מנת שאוכל להשאיר את נייר העמדה הזה כמה שיותר קצר וקולע, אסתפק רק בשלוש דוגמאות. במידה ואתם מסכימים איתי שישוע אכן קרוב מאוד לדלת, הייתי ממליץ לכם בחום לחסוך את זמנכם היקר ולדלג לפרק הבא: ״התמונה הגדולה ב׳ – המאפיינים של סוף אחרית הימים.״

״אחרית הימים״

 

צמד המלים הללו מופיע הרבה פעמים בדבר ה׳ (כמה דוגמאות: ברא. מ״ט 1, במדבר כ״ד 14, דברים ד׳ 30, ישע. ב׳ 2, ירמ. כ״ג 20, ל׳ 24, יחזק. ל״ח 16, הושע ג׳ 5, מיכה ד׳ 1, דניאל י׳ 14). עיון מעמיק בדבר ה׳, מגלה שאותה תקופה של ״אחרית הימים״ כבר החלה עם ביאתו הראשונה של ישוע לפני כאלפיים שנה! היא עומדת להסתיים עם חזרתו/ ביאתו השנייה. (ראה מע״ש ב׳ 17, הראשונה לטימותיוס ד׳ 1, השנייה לטימותיוס ג׳ 1, אל העברים א׳ 1, הראשונה לפטרוס א 20, השנייה לפטרוס ג׳ 3, יהודה 18).

מדבריו של ישוע המשיח וגם של שליחיו השונים, ניתן להבין שהייתה ציפייה לחזרתו ולסיום ״מלכות הרשע/החושך״ של העולם הזה, כבר בזמנם הם – במאה הראשונה! (ראה לדוגמא: מתי י׳ 16-25, במיוחד פסוק 23, כ״ד 32-44, במיוחד פסוק 34, רומיים י״ג 11, הראשונה לקורינתיים ז׳ 29, יעקוב ה׳ 8, הראשונה ליוחנן ב׳ 18, התגלות א׳ 3, ג׳ 3…). הדבר הזה בלבד מוכיח שאנחנו אכן מצויים ממש לקראת סיומה של תקופת ״אחרית הימים

כפי שיודעים אנו היטב, בכל דור ודור באלפיים השנים האחרונות הייתה ציפייה לביאתו של המשיח. שתי דוגמאות בולטות לציפייה זו היו: א. לקראת תחילת האלף השני לביאתו הראשונה של ישוע, הייתה ציפייה גם בקרב הנצרות וגם בקרב היהדות (ראה מסעות הצלבנים לארץ הקודש, וראה עלייתם של רבנים מפורסמים ארצה באותה תקופה, במיוחד לירושלים). ב. מלחמת העולם השנייה, בה רבים חשבו שהיטלר הוא הוא ״צר המשיח״ ועל כן ישוע חוזר ממש אוטוטו…!

על בסיס הנקודה האחרונה הנ״ל, ישנם כיום מאמינים בארץ וברחבי העולם כולו, המתריסים ואומרים: ״עזוב נו, בכל דור ודור חשבו שהוא מגיע, אי אפשר לדעת מתי הוא ישוב… לא כדאי להתעסק ב׳חישובי קיצין׳ כיוון שגם אנחנו עלולים להתאכזב קשות…״ מצד שני, ישנם כאלו שמצהירים (לדעתי, על בסיס תוראת שקר נוצרית פרוטסטנטית דיי מודרנית): ״ישוע יכול לחזור היום, מחר ולמעשה בכל רגע!״

שאלתי אם כן: האם ישנם איזשהם רמזים ברורים על אותה ״מפת דבר ה׳״ שמכוונים לחזרתו של ישוע ממש בדורנו? הבה נבחן שני מראי מקומות:

״אדונינו, האם תשיב בעת הזאת את המלכות לישראל (מע״ש א׳ 6).

השאלה הנ״ל נשאלה ע״י תלמידי ישוע, ממש לפני שעלה הוא השמימה. ההקשר חשוב כאן עד מאוד: היה זה היום הארבעים להראותו של ישוע לתלמידיו השונים – אחרי תחייתו מן המתים! כפי שציינתי למעלה, כמו רבים אחרים בדורם, גם הם חשבו והאמינו ש״הנה זה בא:״ כעת, אחרי שהוכחה זהותו האמתית, הנה יכול הוא בקלי קלות גם להביא לסיומה של מלכות הרשעה (רומי), ולהקים במקומה סוף סוף את ״מלכות ישראל!״ תשובתו של ישוע? ״לא לכם לדעת העתים והזמנים אשר קבע האב בשלטנו שלו!״ (שם, שם, 7). ״העתים והזמנים״ של מה בדיוק? על פי ההקשר המיידי, של הקמתה של אותה ״מלכות ישראל״ עליי אדמות!

בפסוקים הבאים מורה הוא להם לחזור לירושלים (מהר הזיתים) ולחכות שם לקיום ההבטחה בנוגע לרוח הקודש, שתעזור להם לבשר ולהפיץ את הבשורה בכל העולם (שם, שם 8). במלים אחרות, בשורת המלכות חייבת להיות מוכרזת/מוכרת בכל העולם, בין הגויים, קודם, ורק אחרי כן תוכל ״מלכות ישראל״ להיות מוקמת כאן, פיזית, בארץ ישראל! (רעיון קשור קשר הדוק ודומה ניתן לראות גם במראי המקומות הבאים: מתי כ״ד 14, כ״ח 19, לוקס כ״א 24, רומיים י״א 25 ועוד…).

וכעת לנקודה המרכזית: דקות ספורות אחרי המתואר שם (מע״ש א׳), עלה ישוע השמימה לעיני תלמידיו, בעננים. כארבעים שנה לאחר מכן, החריבו הרומים את ירושלים והגלו את עמינו היקר מארצו, לגלות הארוכה ביותר שלו – כאלפים שנה! מאז אותה גלות (70 לסה״נ), באף דור לא ניתן היה באמת לומר שכינונה של ״מלכות ישראל״ קרוב! מדוע? כיון שעל מנת לכונן אותה, צריך קודם את מלך המשיח עצמו – זה היושב מאז מע״ש א׳ לימין הגבורה בשמים, ובשביל שתיחשב היא ״מלכות ישראל״ (ולא כל מלכות אחרת בעולם הזה), עם ישראל חייב היה לשוב ולשבת בארצו! שני הדברים האחרונים החלו לקרום עור וגידים כבר לפני מאה וחמישים שנה. ה׳ ממשיך לקבץ את עמו מארבע קצוות תבל, לכאן, לישראל – ארץ ההבטחה, ומשנת 1948 יש לעמינו גם עצמאות כמדינה! הוסיפו לאלה את הניצחונות הבלתי מובנים במלחמות מאז, ותוכלו להסיק שאם ה׳ לא היה עמנו ומאחורי תהליך הקמת המדינה, לא היינו שורדים אפילו את השנה הראשונה שלנו כאן כמדינה! כעת, עם שובו של עם ישראל לארצו, ועם השבת ריבונותו על ארץ ההבטחה (עם גבולות מצומצמים עדיין), חסרה רק חזרתו של ישוע על מנת שתוכל להתקיים כאן אותה ״מלכות ישראל!״

יבואו אלה שיטענו: ״רגע יוסף, למה אתה כל כך בטוח שיהיה זה הדור שלנו? למה לא בדורות הבאים? למה לא בזמן נכדינו ואפילו נינינו היקרים? למה לא עוד מאה או אפילו מאות שנה?״ לפניכם מראה מקום – אחד מיני רבים – הנותן לדעתי את תשובה דיי מנומקת.

״יחיינו מיומיים, ביום השלישי יקימנו״ (הושע ו׳ 2):

 

דברי הקדמה קצרים וחשובים: כתבי הקודש נכתבו ברובם כאן במזרח התיכון, וספציפית יותר, בארץ ישראל. הלך הרוח/המחשבה המזרח תיכונית/עברית, שונה מאוד מזה של העולם המערבי, היווני/רומי! בשעה שהמחשבה המערבית ״קווית היא״ בעיקרה, ומבוססת על ״הגיון,״ ״סדר כרונולוגי״ ו״נוסחאות מדויקות,״ זו המזרח תיכונית/עברית ״מעגלית היא״ בעיקרה. הרי רק כמה דוגמאות קטנות:

במחשבה המערבית/יוונית, מאורעות מוצגים באופן מסודר וכרונולוגי, כאשר מאורע עוקב אחר מאורע בסדר כרונולוגי מופתי. בכתבי הקודש להבדיל, המאורעות המתוארים מתועדים לאו דווקא עפ״י סדרם הכרונולוגי (ומכאן האמרה הרבנית המוצדקת: ״אין מוקדם ומאוחר בתורה…״). מספיקה קריאה שטחית של כתבי הנביאים השונים וגם של המאורעות המתועדים בארבע בשורות הברית החדשה, בשביל להבחין בהלך מחשבה עברי זה. במחשבה המערבית/יוונית, ההתחלה והסוף אינם בהכרח קשורים. במחשבה העברית, זו המקבלת ביטוי הולם בכתובים, להתחלה והסוף קשר עמוק. בהלך המחשבה המזרח תיכוני/עברי, רבים מן המאורעות חוזרים על עצמם ובחייהם של אנשים שונים. היטיב החכם באדם לתאר הלך רוח עברי ומזרח תיכוני זה באומרו: ״מה שהיה הוא שיהיה, ומה שנעשה הוא שיעשה ואין חדש תחת השמש (ראה קהלת א׳ 9. ראה גם ישע׳ מ״ו 10). בהלך המחשבה המזרח תיכוני/העברי למספרים אין רק משמעות ״כמותית,״ כי אם גם סמלית ורוחנית (לדוגמא: 6 כמספר המייצג את האדם, 7 כמספר המייצג את ה׳ וכו׳…).

בהלך המחשבה המזרח תיכוני/העברי, יכולים אנו לראות ״דפוסים, תמונות וצללים״ החוזרים על עצמם לאורך כל הכתובים (ראה אדם הראשון כתמונה לאדם השני, ראה האמרה הרבנית המוצדקת כתובית: ״מעשי אבות סימן לבנים״).[1]

חזרה לדבריו של הנביא הושע: כאשר קוראים את הכתוב דרך הלך הרוח/המחשבה העברית, ומכירים בדפוסים והתמונות השונים, רואים שלמספר שלוש משמעות רוחנית עמוקה ביותר בדבר ה׳. הרי כמה דוגמאות: היה זה ביום השלישי לבריאה שהבורא הכריז פעמיים: ״כי טוב.״ (ברא. א׳ 9-13). מכאן אגב, בא המושג ״פעמיים כי טוב״ וההעדפה של יום שלישי כיום של חתונות בכמה מגזרים חרדיים. (ראו היום בשבוע, בו נערכה החתונה המפורסמת בקנה אשר בגליל – יוחנן ב׳ 1). היה זה בתחילתו של העשור השלישי שיעקוב אבינו שב (הושב ע״י ה׳) ארצה מן הגלות שלו בארם (ברא. ל״א 36-42). היה זה בתחילתו של העשור השלישי שיוסף התוודע אל אחיו במצרים (ברא. ל״ז 2, מ״א 46, 53, מ״ה 6).

״יום אחד כאלף שנים ואלף שנים כיום אחד (תהילים צ׳ 4, השנייה לפטרוס ג׳ 8). כמה ״ימים״ (אלפי שנים) חלפו מאז עזב ישוע את השליחים במע״ש א׳? ״יומיים״ (אלפיים שנה)! היכן אנו אם כך, על שעונו הנבואי של ה׳? בתחילתו של ״היום״ השלישי! היה זה בתחילתו של היום השלישי שישוע קם מן המתים (ראה מתי ט״ז 21, י״ז 23, כ׳ 19 והמקבילות בשאר הבשורות וכתבי שאול השליח). למיטב הבנתי את דבר ה׳, ישוע, יתוודע אל אחיו – עמינו היקר – בדיוק כמו ״התמונה/צללית״ שלו – יוסף, בתחילתו של היום השלישי! וכן, כפי שישוע עצמו הוקם מן המתים בתחילתו של היום השלישי, כך גם עמינו היקר יקום לתחייה (מן המוות הרוחני שלו), בתחילתו של היום השלישי – הלא הוא דורנו.

התמונה הגדולה ב׳ – המאפיינים של סוף ״אחרית הימים״

 

אחד המאפיינים המרכזיים של סופה של תקופת ״אחרית הימים״ – ממש לפני חזרתו של ישוע לארץ -הוא השקר, הכזב, התרמית, אי אמירת האמת, כל זאת בהובלתו של מלך השקרנים הגדול מכולם – השטן! (התגלות י״ב 9, כ׳ 2). הבה נראה רק כמה ממראי המקומות הרבים בדבר ה׳, המדברים על התגברות השקר, הכזב, אותה תרמית גדולה, כאן בעולם, ממש לפני חזרתו של המשיח:

כאשר נשאל על חזרתו ו״קץ העולם״ (או ״הדור״), הדבר הראשון שישוע אמר: ״היזהרו שלא יטעה אתכם איש (מתי כ״ד 4). כמובן שההקשר המיידי של משפט זה הוא אותם ״משיחי השקר״ שיופיעו ויאמרו, ״אני הוא.״ למיטב הבנתי, ישוע דיבר כאן על כל אותם מורי ונביאי השקר בקרב המאמינים האומרים, ״בואו אלינו, האזינו לנו, שמן המשחה עלינו…״ כפי שרובנו יודעים, ״משיח״ קשור קשר הדוק לאותו ״שמן המשחה״ בו נמשחו בעבר כוהנים ומלכים. שמן מיוחד זה הוא תמונה לרוח הקודש בה נמשח ״הכהן הגדול״ מכולם – ישוע המשיח! עוד אומר ישוע, באותו הקשר של הימים המקדימים את חזרתו ארצה: ״נביאי שקר יקומו ויתעו רבים,״ והחמור מכל, ינסו הם להתעות ״אף את הבחירים!״ (שם, שם, 11, 24, מרקוס י״ג 22).

יוחנן השליח, באיגרתו הראשונה, מזהיר מפני אותם נביאי שקר ומעודד את כולנו שלא להאמין לכל רוח, כי אם ״בחנו את הרוחות אם מאלוהים המה… (א׳ יוחנן ד׳ 1).

בהקשר הרחב, ״מפת דבר ה׳״ מציינת בפירוש שבעולמינו קיימות רק שתי מלכויות. ובמלים אחרות: אין כל ״דרך אמצע!״ מצד אחד, קיימת ״מלכות החושך״ – בה מתהלך ואליה משתייך רוב רובו של העולם, ומצד שני, קיימת ״מלכות בן אהבתו״ – מלכות האור – אלינו נקראנו ובה אנו – המאמינים בישוע – אמורים להתהלך! (קולוסים א׳ 13). עוד אומרת לנו אותה ״מפה,״ ש״אזרחותנו בשמיים היא״ ושהפועל היוצא מכך הוא שמחשבותינו צריכות להיות מכוונות מעלה – לשמים, ולא מטה – לארץ. כולנו אמורים לדעת שמי ששולט בלבבותיהם של אנשי מלכות החושך שבעולם הזה הוא השטן! ישוע כלל לא התווכח עם השטן על האמירה שלו, לפיה לו (לשטן) ״ניתנו״ כל מלכויות העולם הזה (לוקס ג׳ 5-7. ראה גם פיליפיים ג׳ 20, קולוסים ג׳ 1-4).

צדק צדק תרדוף!

 

ישעיהו הנביא זעק: ״ותהי האמת נעדרת, וסר מרע משתולל וירא ה׳, וירע בעיניו כי אין משפט (שם, נ״ט 15). התורה דורשת במפורש: ״צדק צדק תרדוף!״ (דברים ט״ז 20). ״צדק״ הוא מושג שלרוב קשור בבתי משפט, בהם הוא אמור להיעשות. שופטים אמורים לשמוע את שני הצדדים ולהחליט מיהו הצד דובר האמת. צדק יכול להתקיים אך ורק אם הוא מבוסס ומושתת על האמת! כמובן שכמאמינים אנו יודעים מיהו שופט הצדק הגדול והנישא מכולם – ה׳, אלוהי ישראל! ומיהו אותו צדיק שהיה מוכן לשלם את תוצאותיו של משפט הצדק האלוהי המושלם על חטא האנושות – ישוע מנצרת!

אנחנו המאמינים בישוע, נקראנו לצדד ולאחוז אך ורק באמת! נקראנו להבחין בין הרוחות השונות, נקראנו לא להתערבב או להיות מושפעים ממלכות העולם הזה. כשם שאבותינו – בני ישראל – גרו במצרים (תמונה של העולם הזה – אם תרצו), אך לא באמת התערבבו הם עם תושביה עובדי האלילים – שהרי גרו הם ב״גושן,״ כך גם נקראים אנו המאמינים שלא להתערבב יתר על המידה עם העולם, שכן, למרות ש״בעולם (מצרים) אנחנו,  לא מן העולם אנו!״ (ברא. מ״ו 28-מ״ז 6, יוחנן ט״ו 18-19, י״ז 13-16, א׳ קורינ. ה׳ 9-13 ועוד…).

ישוע אמר לתלמידיו: ״ותדעו את האמת והאמת תשחרר אתכם!״ (יוחנן ח׳ 32). עוד אמר ישוע: ״ורוח האמת בבואו הוא ידריך אתכם אל האמת כולה, כי לא ידבר מעצמו כי אם אשר ישמע אותו ידבר…״ (יוחנן ט״ז 13). ועוד: ״כי מלך אנכי, לזאת נולדתי ולזאת באתי בעולם להעיד לאמת. כל אשר הוא מן האמת ישמע בקולי!״ (יוחנן י״ח 37).

שאול השליח אמר: ״כי נגלה חרון אלהים מן השמים על כל רשעת בני האדם ועולתם אשר יעצרו את האמת בעולה עוד אמר שאול: ״על כן נחוגה את החג לא בשאור ישן ולא בשאור רע… כי אם במצות התום והאמת.״ ״האהבה לא תשמח בעוולה כי עם האמת תשמח.״ בדברו על כלי נשק האלוהים, אמר השליח המפורסם: ״בדבר האמת ובגבורת אלהים בכלי נשק הצדקה מימין ומשמאל!״ ״כי אין אנחנו יכולים לעשות דבר כנגד האמת כי אם בעד האמת.״ ״עמדו נא חגורים האמת במתניכם…״ (רומים, א׳ 18, א׳ קורינ. ה׳ 8, י״ג 6, ב׳ קורינ. ו׳ 7, ב׳ קורינ. י״ג 8, אפסיים ו׳ 14).

ברור לי שכמה ממראי המקומות שציינתי למעלה מדברים על האמת האלוהית המוחלטת, זו הנוגעת בבשורה – בשורת המלכות – הישועה והפדות בדמו היקר והמכפר של משיח ישראל. יחד עם זאת, אינני חושב שיהיה זה מוגזם לומר שאמונתנו ״באמת האלוהית המוחלטת״ מוגבלת היא אך ורק לאמונה בה׳ וישוע משיחו. ההיפך הוא הנכון: אמונתנו באמת המוחלטת של הכתובים אמורה להוביל אותנו, המאמינים, לרצות ולדבוק אך ורק בכל אמת, ובכל תחום ותחום בחיינו! אם מאמינים אנו בא-מ-ת המוחלטת (ה׳, משיחו והבשורה), כיצד יכולים אנו לקבל, באותה נשימה, שקרים – יהיו הם ״לבנים״ או ״קטנים״ ככל שיהיו? כותבי דבר ה׳ היו בהירים ונהירים מאוד באשר לצורך של המאמין, זה החרד לדברו של ה׳, להחזיק רק באמת – בשום פנים ואופן לא בשקר! (ראה רק כמה דוגמאות: שמות כ׳ 16, כ״ג 7, ויקרא י״ט 11, ישע׳ כ״ח 15, נ״ט 3, ירמיהו ז׳ 8, תהילים ק״א 7, קי״ט 29, משלי י׳ 18, אפסים ד׳ 25, קולוסים ג׳ 9, א׳ יוחנן ב׳ 21 ועוד…(

״…אחרי רבים להטות…״

אחים ואחיות יקרים כאן בארץ (וגם בחו״ל), טוענים שמכיוון שיש מאות אלפי רופאים ואנשי מדע שמחזיקים בגרסה הרשמית של מחלת הקורונה החדשה, זאת לעומת רק מעטים שמתנגדים לה/ משמיעים ״קול אחר,״ שומה עלינו לקבל את עמדת הרוב! אותם מאמינים ממשיכים וגורסים שצריך לקחת ברצינות את דבר ה׳ המורה לנו במפורש ״להישמע לרשויות!״ הלך מחשבה זה מקבל את ביטויו במשפטים כמו: ״כמאמינים, אסור לנו להתייחס לכל אותן ׳תאוריות קונספירציה׳ שרצות ברשת. עלינו לבטוח ולקבל את הגרסה הרשמית של הממשלה, להתפלל עבורה ולהמשיך בשגרה שלנו עד כמה שניתן תחת הנסיבות הקשות, עד שהכל הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר, בעזרת האדון!״ בנייר עמדה זה ברצוני לקרוא תגר על גישה זו ולהוכיח שהיא אינה מדויקת כיוון שהיא אינה לוקחת בחשבון את ״התמונה הגדולה״ – ההקשר – ״פרטי הרקע״ ש״מפת דבר ה׳״ מציגה בפנינו, אם אכן לומדים אנו ומשננים אותה היטב.

בפרשת ״משפטים,״ מופיע פסוק מאוד מעניין: ״לא תהיה אחרי רבים לרעות, ולא תענה על ריב, לנטות אחרי רבים להטות!״ (שמות, כ״ג 2). שלושת המילים – ״אחרי רבים להטות״ – מהוות את הביסוס העיקרי ביהדות הדתית (רבנית) לטענה שאם קיים רוב הקובע פיסקת הלכה מסוימת, כל השאר צריכים לכבד את החלטתו ולציית לה באופן מושלם!

לא צריך להיות רב או תיאולוג גדול על מנת לראות ששלושת המילים הללו הוצאו לגמרי מהקשרן! למעשה, אם קוראים את הפסוק כולו, ובהקשרו הרחב, לא ניתן להתחמק מן המסקנה ההפוכה לגמרי: הרוב אינו צודק תמיד, ולא רק שהוא יכול לטעות, הוא גם יכול בפירוש להטעות ולהטות עקב כך לכיוון הפוך מזה הרצוי ע״י הבורא – הפוך מאותו ״צדק״ אותו אמורים אנו לרדוף!

ובכלל, לאורך כל דבר ה׳ – אותה ״מפת ניווט״ שה׳ הפקיד בידינו, אלה שהאמינו והלכו אחרי ה׳ בכל לבבם היוו מיעוט קטנטן! לעתים נראו ונשמעו הם ״מוזרים,״ ״יוצאי דופן,״ ״מורדים בסמכות,״ ובמקרים מסוימים אפילו ״משוגעים!״ כמעט כולם גם שילמו מחיר אישי יקר על עמידתם על אמת ה׳! להלן מספר מצומצם של דוגמאות:

 • משה נאלץ לברוח על נפשו לאחר שניסה לעשות צדק (גם אם לא בזמן ובמקום המתאימים), ולאחר שובו למצרים כדי לגאול את עמו, נתקל בהרבה התנגדויות וניסיונות – במצרים וגם במדבר, בהליכה לכיוון ארץ ההבטחה (שמות ב׳ 11-15, ה׳ 20-23, י״ד 11, ט״ז 2-3, י״ז 2-7, מע״ש ז׳ 35…).
 • לרגלי הר סיני, היה זה מיעוט ששמע לקריאתו של משה (הלוויים – שמות ל״ב 26).
 • אליהו הנביא, בתסכולו הרב ממצבו הרוחני העגום של העם, זעק לה׳ על היותו ״לבד…״ ה׳ ברחמיו הרבים הבטיח לו שיש אחרים – מיעוט שבמיעוט, ההולכים אחריו בכל לבבם (״שבעת אלפים״ – מל״א י״ט 9-18).
 • דוד, אחרי שנמשח כבר בשמן המשחה, נרדף וסבל רבות על ידי הרשות השלטת (שאול המלך – שמ״א י״ט-ל׳).
 • ישעיהו הנביא, בהתגלות האלוהית הגדולה ביותר שחווה בחייו, קיבל מסר מפחיד: העם הנבחר ברובו הגדול (בגלל חטאיו הרבים), לא יראה, לא ישמע ולא יבין (במיוחד בכל הנוגע לישועתו בידי משיח ה׳ – ישוע מנצרת)! וזאת, עד לסופה של תקופת ״אחרית הימים,״ או אז רק עשיריתשארית זעומה – תיוושע (ישע. ו׳. ראה גם י׳ 21-22, י״א 16, ל״ז 32. ראה גם יוחנן י״ב 40!).
 • ירמיהו הנביא המיואש ומתוסכל מאוד ממצבו הרוחני של העם, זעק: ״מי יתנני במדבר, מלון אורחים, ואעזבה את עמי, ואלכה מאתם…!״ (ירמיהו ח׳ 18-ט׳ 1-5…). אותו ירמיהו גם מנבא שתהיה זו רק ״שארית״ שתיוושע (שם, כ״ג 3, כ״ד 8, ל״א ו׳ ועוד…).
 • ישוע אמר מפורשות שרק מיעוט נבחר (כן – ״שארית״) יזכה לחיי עולם: ״היכנסו דרך הפתח/שער הצר, כי רחב הפתח ומרווחת הדרך המוליכה לאבדון ורבים ההולכים בה, אך צר הפתח וצרה הדרך המוליכה לחיים ומעטים המוצאים אותה (מתי ז׳ 13-14).
 • ישוע גם אמר לנו מפורשות שאם נבחר ללכת אחריו, לא מחכים לנו חיים נוחים במיוחד (לפחות לא לפי הגדרת העולם הזה ל״חיים נוחים״). כמה מאתנו צריכים להתכונן ולצפות לרדיפות – אפילו עד מוות! על אלה הבוחרים ללכת בעקבות משיח ישראל האמתי ״לחשב את המחיר״ לפני שהם מחליטים ללכת אחריו! על הבוחרים בו לבחור בדרך חיים של ״מוות לאני״ וכו׳… (מתי ט״ז 24-27, לוקס י״ד 25-33, רומיים ו׳ 6, גלטים ב׳ 20, ה׳ 24…).
 • כל השליחים, למעט יוחנן, מתו מות קדושים על אמונתם בישוע! רוב הקהילה הראשונה, במשך לפחות שתי מאות, נרדפה ושילמה מחיר כבד על אמונתה בישוע!
 • שאול השליח מדבר על אותה ״שארית מבוססת על חסד/בחירה״ כאשר מדבר הוא על עמו היקר והאהוב (רומיים י״א 2-10).

כאמור, הנ״ל הן רק דוגמאות אחדות מני רבות בכתובים. גם ההיסטוריה הכללית תומכת בכך שדווקא המיעוט הוא זה שבד״כ צודק, גם אם עובר זמן רב מהרגע בו טען הוא את טענותיו ״המוזרות״ והכל כך ״לא מקובלות,״ ולעתים גם כאשר ירד הוא כבר מבימת ההיסטוריה! אפשר לחשוב על דוגמאות כמו מרטין לותר, מרתין לותר קינג ועוד רבים אחרים שקצרה היריעה מתארם בנייר עמדה זה.

מדוע חלקינו מוצאים את עצמם ״נורא מופתעים״ כאשר אנחנו בעמדת מיעוט וכאשר אנשים סביבנו חושבים שאנחנו ״מוזרים,״ ״קיצוניים״ ועוד כהנה וכהנה? במה שונים אנו מכל אותן דוגמאות הנ״ל? האם גואלנו ופודנו היקר – ישוע המשיח – באמת קראנו להצטרף לאלה ההולכים ״אחרי רבים להטות?״

משבר הקורונה

הגרסה הרשמית/ממסדית – אחריה נוהים הרבים

כאמור בתחילת נייר עמדה זה, במהלך פברואר – מרץ 2020, התוודענו כאן בארץ למחלת הקורונה החדשה. בתחילת הדרך היה זה באמצעות רשתות החדשות המרכזיות (ערוצי הטלוויזיה המרכזיים, העיתונים – אלה הכתובים והדיגיטליים – The Main Stream Media”״). להלן ,תמצית הנקודות המרכזיות על פי הגרסה הרשמית – זו של הממשלה ומשרד הבריאות, המקבלת את ביטוייה השכם וערב, מזה קרוב לשנה, באמצעי התקשורת המרכזיים:

 • הקורונההינה ״מגיפה עולמית מתמשכת״ שמקורה הוא בנגיף הידוע בשני שמות עיקריים: ״קורונה 2019״  ,( “Covid-19”) ו״סארס-קוו-2״ (2Sars-Cov). התפרצותו הראשונה הייתה כבר במהלך נובמבר-דצמבר 2019 (ומכאן הסיומת ״19״), בסין.
 • על פי הערכות המומחים ברחבי העולם, מקורו של הנגיף המדובר הוא בבעלי חיים נגועים, בשוק פתוח בעיר הסינית ״וואן.״
 • הווירוס מפתח ״מוטציות שונות״ ונכון לכתיבת שורות אלה, ידועות כבר שתיים או שלוש: הדרום אפריקאית, הבריטית, היפנית ואולי אף ״אחת משלנו״ – ישראלית. עפ״י הגרסה הרשמית, נכון להיום (פברואר 2020) ישנם כבר מאה מיליון בני אדם שנדבקו בנגיף ומתוכם שני מיליון שלא שרדו אותה!
 • המחלה קשה מאוד, קטלנית, ועל כן מסכנת ומאיימת היא על קיומה של האנושות כולה!
 • מיום ליום בתי החולים מלאים ובתפוסה כמעט מלאה בחולי קורונה חדשים, דבר המוביל לחשש אמתי לקריסת כל מערכת הבריאות!
 • מדינתנו הקטנה, ממש כמו רובן המכריע של מדינות העולם מגיבה למגיפה באמצעות הטלת מגבלות על התקהלויות, חיוב לעטיית מסכות פנים במרחבים סגורים ופתוחים (ישראל היא מן המדינות הבודדות המחייבת את אזרחיה לעטות מסכות גם במרחבים הפתוחים!), ריחוק חברתי,סגרעוצר, ביטול אירועים וסגירת כלל המוסדות והעסקים הלא חיוניים. כמו כן מבוצעים מאמצים ממוקדים לאתר חולים ונשאים ולבודדם, למגן את צוותי הרפואה, ולהגדיל באופן מהיר את קיבולת בתי החולים, כולל בניית מסגרות אשפוז מיוחדות לחולי קורונה.
 • כשליש מכלל האנושות (כ-3 מיליארד אנשים) נדרשים עד היום להישאר בבידוד עצמי בבתיהם, או בתנאי סגר כללי!
 • לפחות תשע חברות לפיתוח וייצור חיסונים כנגד הווירוס החדש עוסקות בפיתוחו. נכון להיום, חברות כמו ״פייזר,״ ״מודרנה,״ ״אסטרזנקה,״ כמו גם חברה רוסית וסינית, כבר סיימו את הפיתוח ומשווקות אותו עם טוענות להצלחה ויעילות גבוהה במיוחד של החיסון שלהן.
 • נכון להיום, חוסנו בארצנו האהובה קרוב לארבעה מיליון בני אדם בחיסון של ״פייזר״ האמריקאית.
 • הרשויות מעודדות אותנו השכם וערב, דרך אמצעי התקשורת המרכזיים, לרוץ ולהתחסן, תוך כדי הבטחות חוזרות ונשנות שהחיסון ״בטוח לשימוש״ היות שהוא נבדק היטב ובצורה מדעית, ואפילו ״קיבל את אישורו של ארגון ה, FDA האמריקאי…״
 • לטענת הרשויות האמונות, לא ניתן בשום פנים ואופן למגר את המגיפה ללא התחסנותה של מרבית אוכלוסיית ישראל! לאחרונה נוספו לאותה אוכלוסייה גם נערים ונערות, נשים בהריון ועוד היד נטויה…

הגרסה הלא רשמית/ חוץ ממסדית – אחריה נוהים המעטים

נתחיל בווידוי אישי קצרצר: בחודשיים הראשונים (מרץ – אפריל 2020) גם אני, עבדכם הנאמן, יחד עם כל בני משפחתי, נצמדנו – ממש ״נדבקנו״ לערוצי החדשות המרכזיים השונים. גם אנחנו נסינו בכל כוחנו להישמע להוראות החוזרות ונשנות של הרשויות, במיוחד בנוגע לשמירה יתירה על היגיינה, עטיית מסכות, כפפות חד פעמיות, חיטויו של כל משטח ומשטח בו נגענו אנחנו או אנשים אחרים באלקוג׳ייל המפורסם וכו׳… האמת היא, שכמו רוב רובה של האוכלוסייה כאן בארץ, גם אנחנו נתקפנו בפחד וחרדה וחששנו מאוד ממה שהחדשות הרשמיות תיארו כ״נגיף נורא וקטלני, המאיים על קיומה של האנושות כולה…״

מאוחר יותר, במיוחד במהלך מאי 2020, חברים ואחים ואחיות במשיח ברחבי העולם החלו לשתף אותנו ב״קולות אחרים״ לחלוטין בנוגע למחלה החדשה. קראנו כתבות וצפינו בסרטונים בהם רואיינו רופאים ואנשי מדע מן השורה הראשונה, שטענו שקולם אינו נשמע דיו, ושהם מצונזרים מעל לכמעט כל בימה תקשורתית וממסדית. טענותיהם רבות ומגוונות והרשימה שלהלן חלקית בלבד. בסוף נייר עמדה זה, הוספתי רשימה של כמה ממקורות המידע ״החוץ ממסדיים/מרכזיים״ הללו, לבחינתכם האישית.

 • נגיף הקורונה המדובר הוא השביעי בסדרה ידועה של ״משפחות נגיפי קורונה״ אחרים. הם ידועים כבר משנות ה-60 של המאה הקודמת. הסדרה כוללת בסה״כ למעלה מ-60 סוגים ותתי סוגים של קורונה, ומבחינה מדעית, מבנהו ותכונותיו של הווירוס החדש דומים להפליא (בכ-78%) לקודמיו בסדרה!
 • גם הסימפטומים של הנדבקים בווירוס המדובר דומים לאלו של ״שפעות עונתיות״ המופיעות בכל שנה ושנה ברחבי העולם (חום, שיעול, עייפות, וכן – גם איבוד זמני של חושי הטעם והריח…).
 • הנגיף החדש אינו ״קטלני״ ואינו מהווה כל ״איום על האנושות!״ הוא פוגע בעיקר באוכלוסיות מאוד מסוימות (מבוגרים מעל 65-70, בעלי מחלות רקע וכדומה), אך בדיוק כמו בכל מחלה אחרת, ישנו גם מיעוט של אנשים מתחת לגיל 65-70, נערים, ילדים, נשים בהריון וכו׳, שנפגעים גם הם מן המחלה.
 • קיימות תרופות ידועות ומאושרות מדעית וקלינית זה כמה עשורים, תרופות המאוד בטוחות לשימוש בני אדם, ושיעילותן בריפוי מלא של המחלה החדשה גבוהה במיוחד! למרבה הפלא, ארגון הבריאות העולמי (WHO), יחד עם הרשויות האמונות ברחבי העולם, אוסר על השימוש בתרופות אלו לטיפול בחולי המחלה החדשה! לא רק זה, האיסור גורף וכולל הוא גם את מכירתן של אותן תרופות בבתי מרקחת שונים בעולם! אותם רופאים טוענים שלו רק היו מאשרים להם הרשויות לתת את אותן תרופות ספציפיות למטופליהם, היו הם יכולים לא רק לשפר משמעותית את מצבם, אלא ממש לרפאם כליל (בעיקר בשלביה הראשונים והבינוניים של המחלה). [2] לטענת אותם רופאים, אם ארגון הבריאות העולמי היה מאשר את התרופות הספציפיות הללו, חייהם של מאות אלפים רבים של בני אדם ברחבי העולם היו נחסכים!
 • הנחיותיו של אותו ארגון בריאות עולמי לרופאים ברחבי העולם, ״מוזרות ומבלבלות…״ הרי כמה דוגמאות: 1. ההנחיות אינן תואמות את מצבם הרפואי של החולים – בעיקר אלה הנזקקים לאשפוז. 2. בניגוד לזמן של לפני פריצתה של המחלה החדשה, ארגון הבריאות העולמי מנחה את הרופאים ברחבי העולם כיצד עליהם לכתוב תעודות פטירה לאותם מאושפזים שלא הצליחו לשרוד את המחלה. לטענת הרופאים, ההנחיות החדשות אינן מתיישבות עם האמת המדעית האובייקטיבית על פיה נהגו הם לכתוב את אותן תעודות פטירה בעבר! לדוגמא: לפני התפרצות המחלה, חולים סופניים (כמו חולי סרטן, לב, כליות, סכרת וכדומה), שנפטרו מסיבוכים שנגרמו ישירות על ידי הדבקות שונות, כולל של נגיפי השפעת השונים (תופעה מוכרת), אף פעם לא נרשמו בתעודת הפטירה שלהם כ״נפטרים משפעת,״ או, ״נפטרים מזיהום נגיפי״ זה או אחר! הם נרשמו תמיד ככאלה שנפטרו מן המחלה המרכזית ממנה הם סבלו! והנה, עפ״י ההנחיות החדשות של אותו ארגון בריאות עולמי, כל נפטר שבגופו התגלה הנגיף, או שהיה רק חשש לקיומואפילו ללא בדיקה ואישוש חשש זה (!), סיבת המוות על תעודת הפטירה שלו חייבת להירשם כ״נפטר קורונה.״ 3. כמה חודשים לאחר פריצת המחלה, הנחה אותו ארגון בריאות עולמי את הרופאים ברחבי העולם לשנות את ההגדרה הרפואית המקובלת לגבי ״חולים קשים״ באופן שכאלה שהוגדרו עד אז כ״חולים במצב בינוני״, נחשבו מעתה ל״חולים במצב קשה.״[3]
 • לאור הנקודות הנ״ל, רופאים ואנשי מדע ברחבי העולם טוענים שמספרי החולים הקשים ומספרי המתים המוצגים לנו השכם וערב באמצעי התקשורת המרכזיים השונים, אינם מדויקים – זאת בלשון המעטה! לטענתם אין שקיפות מצד המשרדים הממשלתיים האמונים, בנוגע לזהותם של אותם ״חולים חדשים,״ מי הם אותם ״הרוגי קורונה,״ מה חתך האוכלוסייה – זו הנדבקת, זו שאינה שורדת וכו׳ וכו׳…
 • ואם במספרים דנים אנו, יצוין שלטענת כמה רופאים ואנשי מדע, הבדיקה עליה מסתמכים ומבוססים כל נתוניה המספריים של ״המגיפה החדשה״ (בדיקת ה- PCR המפורסמת), כלל לא נועדה לאבחן מחלות זיהומיות, וכי היא ניתנת למניפולציות שמובילות ״לתוצאות הרצויות״ ע״י גורמים רשמיים/ממסדיים! אישית, צפיתי בסרטון בו רואיין ממציא אותה בדיקה, שהודה בכך בפה מלא! רבים הרופאים (ואפילו פרופסור. גרוטו ממשרד הבריאות שלנו, שהתבטא כך בתחילת המשבר) הטוענים שאחוזי הדיוק של בדיקת ה- PCR אינם מרשימים, וזאת בלשון המעטה!
 • ואם אנו דנים בבדיקת ה- PCR המפורסמת, יותר ויותר רופאים ברחבי העולם כולו מודים שנגיף הקורונה החדש ״לא בודד״ (או זוהה) מנגיפי הקורונה המוכרים מן העבר (זאת באופן מדעי מסורתי ומדויק) באף מעבדה בעולם![4]
 • רופאים ואנשי מדע ברחבי העולם מתריעים (יש לומר באומץ רב ביותר, ותוך סיכון ממשי של מעמדם האישי) על נזקי חיסונים בכלל, אך במיוחד של חיסון הקורונה החדש – זה שתופעות הלוואי שלו לטווח הבינוני והארוך (שנה עד עשר ויותר שנים) מעולם לא נבדקו וגם לא יכולים הם להיבדק באופן מעשי! [5]
 • אותם רופאים ומדענים מצביעים על הקשר הכלכלי (ולא רק הכלכלי) המאוד ״לא כשר״ של חברות החיסונים השונות (ובכלל, חברות התרופות הגדולות ברחבי העולם), עם גורמים משפיעים וקובעי מדיניות במערכות הרפואה, הממשלה ועוד… ישנם המתארים את אותם קשרים כ״קשרי מאפיה״ – לא פחות!
 • כאמור בתחילת נייר עמדה זה, ישנם רופאים ואנשי מדע רבים כאן בארץ וברחבי העולם, הטוענים שהאמצעים הננקטים ע״י הגורמים הממשלתיים במניעת הדבקות ומיגור ״המגיפה״ – במיוחד הסגרים הכלליים ועטיית המסכות בשטחים פתוחים – לא רק שאינם מבוססים הם מדעית, ועל כן גם לא יעילים, אלא ההיפך הגמור: הם מזיקים וגורמים למחלות אחרות, למפח נפש והתאבדויות (בטווח הקצר וגם הבינוני והארוך)!

רופאים ואנשי מדע כאן בארצנו, כתבו כבר מספר מכתבים רשמיים לממשלה, למשרד הבריאות, לפרוייקטורי הקורונה השונים, בהם הם מציעים את הידע וניסיונם רב השנים, ובהם הם מבקשים שקיפות מלאה לגבי הנתונים המתפרסמים, במיוחד של מספר הנדבקים היום יומי (ראה למעלה), של העומס בבתי החולים ועוד. לטענתם, הם מחכים עדיין לתשובת הגורמים השונים…!

כל רופא ואיש מדע מן השורה הראשונה, המעז לצאת ולשחות ״נגד הזרם״ (היינו, נגד הגרסה הרשמית המקובלת), מוגדר כמעט מיידית כ״מכחיש קורונה״ (על משקל של ״מכחיש שואה״), ״קונספירטור הזוי,״ ״בעל דעות המסכנות את בריאות הציבור״ ועוד כהנה וכהנה…

שאלות ותהיות המבוססות על ההיגיון הבריא (Common Sense)

אחרי קריאה של כמה מאמרים וכתבות, אחרי צפייה במספר סרטונים ובהם ראיונות עם אותם רופאים ואנשי מדע, ואחרי שהתוודעתי לחוקים הדרקוניים שחוקקו ותיקנו חברי הכנסת כאן בארצנו האהובה, לא יכולתי להתעלם עוד ו״לטמון את ראשי בחול.״ לפניכם כמה מן השאלות והתהיות שעלו בראשי ולא נתנו לי מנוח:

 • מדוע התקשורת המרכזית מציגה עמדה אחידה לגבי המחלה החדשה, עמדה החוזרת על עצמה השכם וערב – זאת תוך כדי התעלמות כמעט מוחלטת מכל דעה (מקצועית ומדעית) אחרת? מדוע מצונזרים כל אותם רופאים, פרופסורים ואנשי מדע (שאת טענותיהם העיקריות הבאתי למעלה), כמעט מכל במה תקשורתית מרכזית, ומדוע לא מתייחסים למכתבים הרשמיים שהם שלחו לגורמים הרשמיים כאן בארץ? מדוע רובם של רופאים אלה ממודרים מוועדות הכנסת השונות, ובעיקר בעיקר, מדיוניו של ״קבינט הקורונה?״
 • לאן ״נעלמו״ מחלות ידועות ומוכרות מאז התפרצותה של ״המגיפה החדשה?״ מדוע כמעט ולא מדברים יותר על התקפי לב, סרטן, שפעות עונתיות ועוד? מדוע תפסה הקורונה את המקום הראשון בכל מהדורות החדשות ותכניות האקטואליה השונות?
 • מדוע בשנת 2020, עפ״י נתוני לשכות הסטטיסטיקה העולמיות, כולל את זו שבארצנו (הלמ״ס), אין ״עודף תמותה ניכרת״ (היינו: באחוזים גבוהים) לעומת שנים קודמות? אם אכן מדובר ב״מגיפה חובקת עולם אמיתית, המאיימת על כלל האנושות,״ לא לגיטימי לצפות שתהיה גם עלייה של עשרות רבות של אחוזים בתמותה הכוללת השנתית?
 • מדוע וועדות ספציפיות בכנסת, כמו וועדת הקורונה בראשותה של חברת הכנסת שאשה, אינן מקבלות נתונים עדכניים ושקופים ממשרד הבריאות, זאת למרות שהן חוזרות שוב ושוב על בקשתן?
 • מדוע צריך ״קבינט הקורונה״ בראשותו של ראש ממשלתנו, חסיון ללא פחות מ-30 שנה, על כל דיוניו? על מה עשרת חבריו המכובדים מתדיינים שם? על הגרעין האיראני? על האיומים בגבולותינו בדרום ובצפון? האם לא אמורים הם לדון אך ורק בבריאות הציבור/ בבריאותנו? מדוע ולמה חוסר השקיפות המשווע? מה בדיוק הם מסתירים מאתנו, ועוד לשלושים שנים ארוכות?
 • מדוע ישראל היא אחת מכמה מדינות בודדות בעולם, שמכריחה אותנו לעטות מסכות פנים גם בשטחים ומרחבים פתוחים? הרי ישנן דעות אחרות, של רופאים ואנשי מקצוע לא פחות חשובים ומוכרים מאלה המייעצים למשרד הבריאות ולראש ממשלתנו, באשר ליעילות המסכות במניעת הדבקות, ובמיוחד בסכנות האמתיות הכרוכות בעצם עטייתן! ושוב, למה ממדרים ומצנזרים את אותם רופאים ואנשי מדע ״המעזים״ להביע דעה אחרת?
 • מדוע מעודדים אותנו מבוקר עד ערב ללכת להיבדק בבדיקה שידועה בחוסר אמינותה? ואם זוהי אכן עובדה מדעית שהנגיף המדובר מעולם לא בודד/זוהה במעבדה, הכיצד זה אפשרי בכלל לערוך בדיקות שיזהו אותו ספציפית, ויבדילוהו מנגיפי קורונה אחרים ומוכרים כל כך, הנמצאים (בין אם מתים או חיים/פעילים) בגופנו?
 • מדוע מעודדים אותנו השכם וערב ללכת להתחסן זאת תוך הפעלת ״מכבש לחצים״ נוראיים באמצעי התקשורת המרכזיים, אם הדעות המקצועיות מדעיות לגבי יעילותו וסכנותיו, חלוקות, (וזאת בלשון המעטה)? מדוע צריכים אנו להתחסן בחיסון שיעילותו כ-95% (זאת עפ״י החברה המייצרת אותו), כנגד מחלה שסיכויינו להחלים ממנה באופן טבעי עולים על 99% (לבד מאותן אוכלוסיות פגיעות שכבר הזכרנו למעלה)? מדוע לא פמפמו לנו בעבר הלא רחוק והפעילו את אותו מכבש לחצים לגבי חשיבותם של החיסונים האחרים, למשל כנגד שפעת עונתית?
 • מדוע לא ״סגרו את העולם״ כפי שעושים מזה כשנה, עקב שפעות עונתיות, אלה שכאמור למעלה, דומות ב-78% למחלה חדשה זו?
 • מדוע ממשלתנו הנכבדה מנפיקה ״דרכון ירוק״ (בימים אלה ממש) למתחסנים בחיסון החדש – דרכון שמאפשר להם להיכנס למקומות ציבוריים, מסעדות, מלונות, מכוני כושר וכנראה אפילו לטוס לחופשים או ביקורי משפחה בחו״ל – זאת כאשר כל אלה המביעים חשש לגיטימי (ומבוסס מדעית!) מן החיסון החדש, לא יוכלו יותר ליהנות מאותן זכויות פרט בסיסיות (זכויות המעוגנות היטב בחוק ״יסוד כבוד האדם וחירותו״)?
 • מדוע עולה מדיי פעם ההצעה לחוקק ״חוק חיסון״ מיוחד, על פיו, תחויב כלל האוכלוסייה בארצנו הקטנה להתחסן, ולא, תסתכן היא בהפרדה בכוח משאר האוכלוסייה (הפרדה שתקבל ביטוי אפילו באמצעות כליאה במתקני כליאה מיוחדים)?

האם הנ״ל, ובמיוחד שתי הנקודות האחרונות נשמע לכם הגיוני או מוסרי? האם הנ״ל אינו ״מריח לא טוב״ – וזאת בלשון המעטה?

ככל שעבר הזמן, וככל שנחשפתי ליותר מדעותיהם וטענותיהם של רופאים ואנשי מדע מן השורה הראשונה – המשתייכים למיעוט שבמיעוט המעז להשמיע קול אחר – החשש הכבד שלי, שיש כאן ״משהו מסריח מאוד,״ משהו הרבה יותר ״עמוק ונסתר״ מזה המוצג לנו השכם וערב בכלי התקשורת המרכזיים, העצים ולא נתן לי מנוח!

שאלות כמו: ״האם מאחורי המגיפה הזאת קיימת איזושהי יד נסתרת ומכוונת?״ ״האם יש איזשהן מטרות/ אג׳נדות נסתרות מאחורי מה שמגדירות הרשויות הממסדיות (לגמרי שלא בצדק ולא בהתאם לנתונים המדעיים) כ״מגיפה חדשה ומסוכנת?״

שאלות אלו ואחרות הובילו אותי לחזור וללמוד את אותה ״מפת ניווט״ שה׳ הפקיד בידי – כתבי הקודש, ולנסות לדלות ולהשלים את ״התמונה הגדולה״ שבתוכה ניתן ״למקם״ את כל הקורה כאן מזה כשנה. מקווה שלימוד המפה הזו יעזור לכם, אחי ואחיותיי היקרים – ולו במקצת – לעשות סדר במחשבותיכם, ושתוכלו להחליט היכן אתם מעדיפים למקם את עצמכם: עם הרוב? עם המיעוט? איפשהו ״על הגדר?״

האתחול הגדול, הסדר העולמי החדש והקשר שלו לקורונה

קשרי הון שלטון

בעולמינו ידוע כבר מזמן הקשר המאוד לא כשר שבין הון לשלטון. קצרה היריעה מלתאר אותו כאן, ואני בוטח שרובינו מודעים אליו – ובמיוחד לפתגם הידוע לפיו: ״מי שמקושר למקומות הנכונים, מי שקרוב לצלחת, סיכוייו להצליח ולשגשג בעולם הזה גדולים לאין ערוך, בהשוואה לזה שאינו…״

קיימת הערכה שברחבי העולם כיום, ישנם 8,000 עד 10,000 בעלי הון, שלהם שליטה מוחלטת בכמעט כל תחום ותחום שמשפיע ונוגע לחיינו – אם באופן ישיר או עקיף. תעשיות הבידור והסרטים (הוליווד וכדומה), התקשורת העולמית (כולל עיתונות כתובה ודיגיטלית), הכלכלה (בנקים ומערכות פיננסיות), אנשי מפתח, ראשי ממשלות, שרים, נשיאים וכדומה, נשלטים הלכה למעשה על ידי אותה ״אליטה עולמית.״ אם רוצים אנו להתמקד רק במדינה הקטנטונת שלנו, זה נתון ידוע שיש בערך 20-30 משפחות בעלות הון וכוח, להן שליטה מלאה על כמעט כל הנקודות שציינתי למעלה!

הדעה הרווחת כיום היא שבני אדם החיים במערב – במדינות דמוקרטיות, הם ״אנשים חופשיים.״ חופשיים הם לדבר ולהביע את דעתם, תהיה אשר תהיה (״חופש הביטוי״), חופשיים הם להפגין, חופשיים הם לבחור את נציגיהן לרשויות השונות ועוד כהנה וכהנה… ואולם, כאשר מתוודעים לאמיתות שלא מוצגות ומקודמות באמצעי התקשורת המרכזיים (עושות דברם של בעלי ההון השולטים בהן), מגלים ש״החופש״ הזה, לאמיתו של דבר, ״חופש מדומה״ הוא! מי שבאמת חוקר לעומק את הדמוקרטיות השונות, אפילו מקדמת דנא (יוון ורומי לדוגמא), מודע היטב לשחיתות והסיאוב שהיו מנת חלקן. כל מי שראשו על כתפיו יכול לראות שהתקשורת המרכזית, זו המכונה ״כלב השמירה של הדמוקרטיה״ אינה עושה את עבודתה נאמנה – וזאת בלשון המעטה! האם באמת ״מייצגת דעת קהל״ היא? טענתי היא שהתקשורת המרכזית פועלת למעשה כ״מעצבת דעת קהל,״ המשרתת את הנרטיב והאג׳נדה של אותם בעלי הון השולטים בה. אותו ״עיצוב דעת קהל״ נעשה באמצעים שונים כבר במשך עשורים רבים – אם זה באמצעות סרטים עם מסרים נסתרים העובדים על התת מודע, אם זה על ידי כתבות ומאמרים בעלי אג׳נדה ברורה ועוד…

כאשר בודקים את רוב רובה של התקשורת הדיגיטלית ברחבי העולם וגם כאן בארץ (טלוויזיה, אינטרנט על הערוצים החברתיים השונים שבו – כמו פייס בוק, טוויטר, יו טיוב, וגם של כל אמצעי התקשורת הכתובים), לא ניתן לדעתי שלא להבחין באוריינטציה/הכיוון המאוד ברור שלהם: הצד השמאלי של המפה…

הרכבה, קשריה ומטרותיה המוצהרות של אותה אליטה עולמית

לא צריך להיות גאון גדול, פרופסור, איש מדע או רופא דגול, בשביל לגלוש באינטרנט – באתרים שונים, אלה השייכים לאותן אליטות, אך גם אלה שלא (אותו מיעוט של אנשים וגופים פרטיים, החוץ ממסדיים) על מנת לגלות את הנקודות הבאות:

 • ברשימת האליטות המובילות בעולם מצויות כמה משפחות מפתח אשר הטביעו חותמן (הלא כל כך כשר, כפי שתיווכחו בהמשך) על האנושות כולה: משפחת רוטשילד היהודית, משפחות רוקפלר ופורד הנוצריות, אליהן הצטרפו בעשורים האחרונים גם בעלי הון כמו ג׳ורג׳ סורוס, ביל גייטס (זה המתואר כ״פילנטרופ נדיב ורחב לב״) וכן, גם מרק צוקרברג המפורסם מפייס בוק ורשתות אחרות בהן הוא שולט. כמובן שזוהי רק רשימה חלקית.
 • לכל המשפחות ובעלי ההון ״שבקצה העליון של הפירמידה,״ קשרי הון ושלטון עם מנהיגים ידועים – כולל ראש ממשלתנו בהווה. יש להם בנוסף קשר הדוק עם ארגונים בינלאומיים מוכרים ומשפיעים כגון: האו״ם וארגון הבריאות העולמי. כמו״כ ידוע ומוכר קשריהן עם חברות תרופות וחיסונים ידועות! הידעתם לדוגמא, שכמעט כל מה שקשור ברפואה המודרנית שאליה כולנו כל כך הורגלנו, זו הכוללת בתוכה גם את התרופות המודרניות וגם את מערכת בתי הספר לרפואה ברחבי העולם על תכניות הלימוד שלה, קשור קשר הדוק למשפחת רוקפלר?[6] בהזדמנות זו אני ממליץ בחום לבדוק את שורשיה ומקורותיה של המילה המפורסמת ״פארמקייה,״ (ממנה לקוחה המילה האנגלית Pharmacy – בית מרקחת/מרקחת תרופות)…
 • תעשיית התרופות, בעיקר זו של החיסונים השונים, היא עסק מצליח לכל דבר ועניין! תעשייה זו היא מהמובילות בעולם בהיקפי ההכנסה שלה (אני מדבר על מיליארדים רבים של דולרים בכל שנה ושנה, הנכנסים לכיסם של אלה השולטים בה…).
 • קיים קשר מוכח והדוק בין תעשיית החיסונים לביל גייטס (בד״כ דרך ״קרן ביל ומלינדה״ על שלוחותיה ושמותיה השונים). לביל גייטס פטנטים רשומים, ביניהם גם על הקורונה וחיסוניה – זאת עוד לפני ״פריצת המגיפה…״ לאחד מהפטנטים הרשומים של מר גייטס, שם מאוד מעניין וגם מספר מאוד מעניין…[7]
 • קיים קשר מוכח בין ביל גייטס לראש ארגון הבריאות העולמי – ארגון שביל גייטס הוא גם אחד מן התורמים הנדיבים ביותר שלו.
 • ראש ארגון הבריאות העולמי הנוכחי, הוא במקורו אתיופי שהואשם בארצו בפשעים כנגד האנושות (נגד עמו) – לא פחות!
 • קיים קשר מוכח בין חיסוני הקורונה השונים, מרכיביהם השונים ושאיפתם של אליטות אלו לדלל את אוכלוסיית העולם. בהרצאה אחת לפחות שנתן ביל גייטס, הוא דיבר על הדרכים והאמצעים בהם חייבים לשלוט בכמותה של אוכלוסיית העולם, ואף לדלל אותה… אחד מן האמצעים שלדעתו ידלל את מספרה של אוכלוסיית העולם ב-15%, לדעתו, הוא לא אחר מאשר…חיסונים! לאחרונה הביע מר גייטס גם את תקוותו שלפחות שבעה מיליארד אנשים יחוסנו במהלך השנים הקרובות.
 • אותו ביל גייטס הינו ״אישיות בלתי רצויה״ לפחות בשתי מדינות בעולם (הודו ואחת ממדינות אפריקה), זאת לאחר מעורבותו הישירה שם במתן חיסונים – חיסונים שהוכחו כגורמי נזקים בלתי הפיכים – ביניהם עקרות נשים!
 • בחודש הפותח כל שנה אזרחית חדשה (ינואר) מתקיימת ״הועידה הכלכלית העולמית,״ (The World Economic Forum), בעיר השוויצרית ״דאבוס.״ מי שהקים את הפורום הזה הוא פרופסור בשם ״קלאוס שוואב.״ להתכנסויות השנתיות של וועידה זו מוזמנים ״שועי עולם,״ ובעיקר נציגים של אותן אליטות – אלה השולטות בדברים שהזכרתי למעלה! גם השנה התכנסה לה הוועידה אך התנהלה ברוח התקופה – דרך אפליקציית ה״זום.״ אחד מאורחי הכבוד היה לא אחר מאשר ראש ממשלתנו בהווה. אני ממליץ בחום להיכנס לאתר הוועידה ולשמוע את הריאיון שנערך עמו, ובמיוחד קטע קצר יחסית, בו מדבר הוא בגאווה על מבצע החיסונים המוצלח כאן בארץ, ישראל כ״מעבדה עולמית״ לחקר החיסון החדש, וחזונו לעתיד הקרוב.[8]
 • עוד התכנסות כזו של אותן אליטות, אליה מוזמנים גם מנהיגי מדינות בהווה וגם כאלה המועמדים לתפקידי הנהגה בעתיד (!), היא ״ועידת בילדרברג,״ הידועה גם בשמה ״השולחן העגול.״ להתכנסויותיה אבטחה כבדה! כמובן שדיוניה מתקיימים מאחורי דלתיים סגורות ומותרים אך ורק למוזמניה המכובדים! [9]
 • במשך לפחות שלושת העשורים האחרונים, מנהיגי עולם ידועים, כמו גם כמה מנשיאי ארה״ב (לדוגמא: בוש האב, קלינטון, אובמה), וכמו ראש ממשלתנו בהווה ואחרים רבים, מדברים על הצורך בהקמתו של ״סדר עולמי חדש״ (New World Order) – סדר שיושג בעיקרו ״באמצעים טכנולוגיים מתקדמים״ (רשתות קשר אינטרנטיות מתקדמות, בינה מלאכותית ועוד…). אחרים קוראים לאותו ״סדר״ – ״שלטון מרכזי עולמי אחד״ (One World Order).
 • אחרים (כמו מר קלאוס שוואב מהוועידה הכלכלית העולמית) קוראים מעל לכל בימה ובקול רם וברור, ל״אתחול גדול״ בעולם (Great Reset), ״אתחול״ שיקדם את אותו ״סדר עולמי חדש.״
 • האנשים הנ״ל ואחרים אומרים מעל לכל במה אפשרית שחייבים ״לנצל״ את המגיפה הנוכחית, ולהשתמש בה כ״זרז״ לאותו ״אתחול גדול,״ שכאמור יוביל בסופו של דבר להקמתו של אותו ״סדר עולמי חדש.״
 • ארגון האו״ם על הסתעפויותיו הרבות, פרסם כבר בשנות התשעים של המאה הקודמת מסמך (או ספר) הידוע כ ״אג׳נדה 21,״ [10]עליו חתומות 194 מדינות ברחבי העולם, כולל את מדינתנו היקרה! לקראת סוף 2020 פורסם עוד מסמך העונה לשם, ״2030!״[11] בשני מסמכים אלו (אך לא רק בהם), מתוארים לפרטי פרטים (ובמילים ״מכובסות״ יש לומר), הצעדים להחלת אותו ״סדר עולמי חדש.״ חלק בלתי נפרד מאותו ״סדר חדש״ הוא תכנון ושליטה על כמותה של אוכלוסיית העולם! כל אלה המדברים ומקדמים את אותו ״סדר עולמי חדש,״ טוענים שהדבר נובע מתוך ״דאגה כנה לעתידו של הכדור שלנו, עקב התחממותו המהירה והמסוכנת…״
 • כיצד מגיעים לידי שליטה בכמות האוכלוסייה בעולמינו, לבד מהשיטות של ״תכנון המשפחה הגרעינית״ – אלו הכוללות הפלות (במיוחד לנערות מסכנות שנכנסו להריון ושאינן מסוגלות לגדל את הילד ״הלא מתוכנן״ שלהן), ואמצעי מניעה שונים (המאפשרים ניהול של חיים שאינם מוסריים בעליל, ובניגוד גמור לדבר ה׳)? דרך ״דילול האוכלוסין,״ שיושג בין השאר באמצעות ״חיסונים!״ כאן המקום לציין שישנם רופאים, פרופסורים ואנשי מדע מן השורה הראשונה, הטוענים וחוזרים וטוענים (כנגד טענותיהם של רופאים ואנשי מדע מן הזרם המרכזי) שחלק מן החיסונים שניתנים כבר עשור או שניים, ובטח אותו חיסון חדש נגד ה״מגיפה החדשה״ -המבוסס על שיטה לגמרי חדשה – מכילים מרכיבים שלהם פוטנציאל פגיעה בפוריותם של נשים וגברים גם יחד. במילים אחרות: ביכולתם להביא את צאצאיהם/ הדורות הבאים, לעולם! [12]

הקשר שבין אליטות העולם ל״שר ממשלת האוויר״

שאלה חוזרת ונשנית שאני נשאל היא: מדוע צריכות אליטות העולם המדוברות עוד ועוד הון כוח ושליטה? הרי הם, ילדיהם, נכדיהם וניניהם יכולים ליהנות מההון העצום שצברו, מבלי צורך ביום עבודה נוסף אחד! בפרק זה אנסה לחבר בין ״עצי היער השונים״ ולסיים את בנייתה של ״התמונה הגדולה.״

כאשר יורדים לעומקם של דברים, וחוקרים במיוחד את ״תחביביה,״ ״העדפותיה״ ו״אהבותיה״ של אותה אליטה עולמית, מגלים שיש לה כמה מכנים משותפים – ללא קשר לתרבות או למיקומם הגיאוגרפי של אותם אנשים:

 • אותם אנשי ממון ובעלי כוח עצום, מאוד אוהבים לנצל את מעמדם וכוחם ה(כמעט) בלתי מוגבל, לטובת ״הנאות ותענוגות הבשר.״ יותר ויותר חשיפות (ושוב, לצערי הרב, לאו דווקא בתקשורת המרכזית, זו שמתעוררת באיחור ניכר, ומדווחת רק על מקרים בודדים, וזאת רק אחרי שנחשפו הם ברשתות החברתיות הלא ממסדיות), מגלות את קשריהם ההדוקים של החברים בצמרת האליטה העולמית, לרשתות מסחר בין לאומיות: מסחר בנשים – בעיקר בנערות, כמו גם מסחר בילדים וילדות, רובם המכריע לצורכי זנות! הנורא מכל, הוא העובדה שחלק נכבד מאותם אנשי הון ושלטון, משתתפים בעצמם במסיבות מין, בהן אותן נשים, נערות, ילדים וילדות משמשים להם ממש כ״עבדי סקס״ המספקים להם את תאוותיהם הבהמיות הבלתי נשלטות! דוגמא אחת מני רבות היא האי הפרטי של מר אפשטיין שמת לא מזמן בתאו שבכלא: באי הפרטי שלו נערכו ״מסיבות״ מן הסוג הזה בדיוק, וככל הנראה השתתפו בהן חבריו הקרובים של אותו מיליארדר, חברים שכללו ראשי ממשלות לשעבר ובהווה, נשיאים, בעלי רשתות חברתיות באינטרנט וטלוויזיה מפורסמים ועוד…
 • רבים מחבריה של אותה אליטה עולמית (מנהיגים פוליטיים, נשיאים, ראשי ממשלות, שרים בעמדות מפתח, אנשי דת שונים, בנקאים, כוכבי קולנוע מפורסמים, מוסיקאים מפורסמים ומצליחנים, ו… שופטים בבתי משפט ברמות השונות – כולל בבתי משפט עליון) גם ״חברים מן המניין״ בכל מיני ארגונים סודיים – ארגוני סתרים שמקורותיהם ושורשיהם בתקופות אפלות בהיסטוריה האנושית. ארגונים ידועים כמו ״הבונים החופשיים,״ ״האילומינטי,״ ״ה-CFR״ (שעליו נמנים גם ראש ממשלתנו בהווה, ולפחות עוד ראש ממשלה אחד לשעבר) ועוד כאלו שאינם ידועים, עדיין… העובדות מפורטות אחת לאחת ברשתות החברתיות, על ידי גורמים ואנשים פרטיים שכמובן אינם קשורים לאליטות הללו, ועל כן גם שנואים הם ביותר ומשמשים מטרה לצנזור ורדיפה נמשכת.
 • כאשר נכנסים לעומקם של דברים ומעיזים לבדוק מה קורה באותן אספות של אותם ארגונים סודיים מקבלים זעזוע עמוק! בכמה מן האספות הסגורות הללו, מתקיימת לה עבודת אלילים הכוללת הקרבתם ושימוש בדמם של ילדים – זאת לאחר שעונו הם קשות! אלילות שעד ללא מזמן חשבתי והאמנתי לתומי שכבר עברה לה/נעלמה לה מן העולם.

מה המקור של הדברים המזעזעים המתוארים למעלה (תאוות בלתי נשלטות, כסף, כוח, עבודת אלילים וכדומה…)? לא צריך להיות בוגר בית ספר תנכ״י או תיאולוג על מנת לדעת את התשובה לשאלה זאת. היכרות – אף שטחית, של ״מפת הניווט״ – דבר ה׳, מספיקה בהחלט: השטן בכבודו ובעצמו הוא המקור לכל הנ״ל! [13]

אותן אליטות חברי ארגוני הסתר השונים – עובדי האלילים הללו – אם ביודעין ואם שלא ביודעין (!), משרתי השטן הן! רוחו של אותו שקרן, גנב ורוצח מבראשית, מנחה אותן ואת צעדיהן והיא זו הגורמת להם לעשות את כל מה שהם עושים!

הזכרנו קודם לכן, שמי שבאמת שולט בלבבותיהם של אנשים לא מאמינים/ לא נושעים, הוא אותו ״שר ממשלת האוויר, הרוח הפועל כעת בבני המרי״ – השטן בכבודו ובעצמו (אפסים ב׳ 2)! מאז אדם וחווה ואותו חטא קדמון, עולמינו הוא ״עולם חשוך ונפול רוחנית!״ ישוע – בהולכו כאן עליי אדמות לפני כאלפיים שנה, בהיותו ״אור העולם,״ האיר את העולם הזה, לפחות לתקופה קצרה (ראה יוחנן א׳ 5, 9, ג׳ 19-20, י״א 10, י״ב 35-36, מע״ש כ״ב 9 ועוד…). כאמור, אנשי העולם הזה ברובם מתהלכים בחושך רוחני מוחלט! אין ״דרך אמצע!״ אין ״תחום אפור!״ בעולמינו שתי מלכויות בלבד: מלכות האור בה מולך ה׳, דרך בנו יחידו – ישוע המשיח (זאת דרך גופו/ אבריו כאן על הארץ – אנחנו), ומלכות החושך – על כל החטא, הטומאה והלכלוך שבה!

החדשות הטובות – יש ריבון אחד והוא מעל לכל!

בזמן שהאליטות מתכננות את שליטתן (או, מדויק יותר –  שליטתו של השטן – ״אלוהיהן״) הבלעדית בעולם, בזמן שהן מתכוננות את ההתקוממות/המרד הגדול ביותר בהיסטוריה האנושית, כנגד הבורא הקדוש והאמתי, ומשיחו, בזמן שהן למעשה מתכננות ומקימות הלכה למעשה את ״מגדל בבל״ (שלטון אחד מרכזי), ״יושב בשמים ישחק, ה׳ ילעג למו…״ (תהילים ב׳ 4, ל״ז 13, חבקוק א׳ 10)!

אותן אליטות חובקות עולם, ממש עורגות להקמתו של אותו ״סדר עולמי חדש,״ ״השלטון המרכזי האחד.״ על כן בדיוק משתמשות הן במגיפה מומצאת ככלי, כאמצעי מצוין (מבחינתן) להחלת אותו ״אתחול גדול.״ אני יכול לדמיין לעצמי את ה׳, הריבון האחד והאמתי, לא רק ״ישחק״ ו״ילעג למו,״ כי אם גם אומר לשטן: ״איזה חקיין אתה, אתה יודע ששעתך קרובה, ועל כן מנסה אתה לקחת אתך כמה שיותר אנשים שרק תוכל לאגם האש המחכה לך. כן, אתה מבטיח להם את מה שלמעשה אני – האחד והאמתי המוחלט, כבר הבטחתי לחסידי, לתלמידי, לאותם אלה המאמינים ומנווטים את חייהם על פי ׳מפת הניווט׳ שהפקדתי בידם – מקדם היוסד העולם! מבטיח אתה להם ׳סדר עולמי חדש, עם שלטון מרכזי אחד?׳ זה בדיוק מה שאני הבטחתי שיקרה ״באחרית הימים,״ וזה בדיוק מה שיקרה כאשר אשלח את בני יחידי בחזרה לעולם! אכן יהיה כאן סדר עולמי חדש – סדר המושתת על אמיתותיי הנצחיות! אכן יהיה כאן שלטון מרכזי אחד – שלטון שמקום מושבו יהיה בירושלים – העיר בה בחרתי לשום בה את שמי! בראשו של שלטון מכרזי זה יהיה המלך היחיד, המלך הטוב, הרועה הטוב – שהוא ההיפוך הגמור שלך השטן! יבוא היום בו תגלה לדאבון לבך שכל מה שעשית בעולם הזה, למעשה שימש ככלי בידי, להקים את מה שתכננתי והבטחתי ב״מפת הניווט שלי״ – בדברי הקדוש!

השטן – ככלי ביד הבורא:

רבים המקומות בדבר ה׳, בהם ניתן לראות שה׳ עושה שימוש בשטן ושלוחיו – עובדי האלילים השונים, ״ככלי,״ כ״שבט״ בו משתמש הוא לחנך את נבחריו – ממש ״כאב המייסר את בניו.״  לאחר שבניו חוזרים אליו בתשובה מלאה, סולח הוא להם ומחזיר אותם לדרך, ״למסלול הניווט״ המקורי שתכנן עבורם. וזה לא נגמר שם… אחרי שהוא מחזיר את בניו אליו, הוא פונה להעניש את אותם ״כלי שבטו,״ שסרו וחרגו מן הסמכות המקורית שהוא הפקיד בידן, תוך כדי ישועתם של אחרים המצטרפים לנבחריו. הרי דוגמאות בודדות מני רבות:

 • ממש לפני שהוא מוציא ביד רמה ובזרוע נטויה את נבחריו ממצרים, ה׳ ״מכביד,״ ״מקשה״ ו״מחזק״ את לב פרעה, וכל זאת כדי ש… ״וידעו מצרים כי אני ה׳, בנטותי את ידי על מצרים…״ (שמות ז׳ 4, י״ד 4, 18), ואכן, בין היוצאים ממצרים היה גם ״ערב רב״ שכנראה היו מצרים ובני עמים אחרים שהיו באותה תקופה במצרים (שמות י״ב 38).
 • את אשור, שהגלו את ממלכת ישראל במאה השמינית לפנה״ס, מתאר ה׳ כ״שבט אפי ומטה הוא בידם זעמי…״ (ישע. י׳ 5-19, פרק ל׳, ראה גם פסוק 31).
 • ה׳ קורא לכורש – מלך פגאני במקור – ״כורש רעי,״ וגם, ״משיחי״ (ישע. מ״ד 28, מ״ה 1).
 • ה׳ משתמש בהמן הרשע, כדי לגרום לעמו שבגלות לחזור אליו בתשובה מלאה (בצום ותחנונים), ואז שופט אותו באותו אמצעי ממש, שבו עמד הוא להרוג ולהשמיד את מנהיגם מרדכי… (אסתר, במיוחד ה׳ 14, ז׳ 10, ח׳ 3-17).

אתחולים בכתובים

כאמור חלק מדוברי אותה אליטה עולמית, עובדת האלילים, מדברים על ״האתחול הגדול״ שהעולם הזה צריך, זה שיוביל להקמתו של אותו ״סדר עולמי חדש.״ שתי שאלות: א. מאיפה לקוח המושג הזה של ״אתחול?״ ו, ב. האם יכולים אנו למצוא ״אתחולים״ גם בדבר ה׳ או שזהו בכלל רעיון ״חדש״ תחת השמש?

המילה ״אתחול״ לקוחה מעולם המחשבים. כאשר מחשב מפסיק לעבוד בצורה האופטימלית שלו ועל פי הגדרות היצרן שלו (זאת מסיבות שונות, אשר כוללות זלזול ואי מילוי מוקפד של אותן הגדרות יצרן), או אז, נציגו של היצרן ממליץ לנו בחום ״לאתחל״ את אותו מחשב, ״אתחול״ שיחזירו אל הגדרותיו המקוריות של היצרן!

אם ניקח את עולמינו זה, על כל מה שבתוכו (האנושות, הטבע, בעלי החיים השונים שבו וכדומה…), ונשווה אותו ל״מחשב על,״ לא נצטרך ללכת לאוניברסיטה משיחית או אחרת, כדי שנוכל להבחין בפרטים הבאים:

על מנת להשוות בין ״הגדרות היצרן המקוריות שלו״ – הדרך שבה הבורא ברא אותו ומה שהוא תכנן בעבורו, לבין המצב המאוד לא מעודד שלו – וזאת בלשון המעטה – מאז אותו חטא קדמון בגן עדן!

האתחול הראשון – ברובד והמימד הפיזי: ה׳ נטע את ״הגדרות היצרן שלו״ בתוך ״מחשב העולם הזה״ (ברא. א׳-ב׳). שימוש ממש לא טוב ומזלזל שעשו בני האדם ב״מחשב״ ובניגוד מוחלט ל״הגדרות היצרן שלו,״ הוביל מעשה לאתחולו הראשון! במלים אחרות: בפסוק הראשון והפותח של דבר ה׳, אלוהים בורא את השמים ואת הארץ. מבראשית א׳ 2 ועד סיפור בריאתם של אדם וחווה, מגדיר אותו בורא נפלא וטוב את ״הגדרות היצרן שלו״ – את הסדר המופתי בו העולם יוכל לתפקד! בפרק ג׳ משהו משתבש לחלוטין, זאת בעקבות החטא המפורסם, שיבוש שמוביל לחרטה מצד ״היצרן״ – ה׳ אלוהים, המחליט שיש צורך דחוף ובלתי נמנע ב״אתחול״ – הלא הוא המבול! (ברא׳ ו׳ 5-7). ברחמיו וחסדיו העצומים מספר, ה׳ משאיר שארית פליטה, המונה 8 נפשות: נוח, אשתו, שלושת בניו ונשותיהם, להם הוא נותן ״הוראות/הגדרות היצרן״ המקוריות (בדומה לאלו שקיבלו אדם וחווה לפניהם. ראה ברא. א׳ 28-30, ט׳ 1-7). השאלה המתבקשת כאן היא: האם צאצאיהם של נוח ומשפחתו הקפידו לשמור על ״הוראות/הגדרות היצרן?״ כמובן שלא! מדוע? היות ומקור הבעיה היה ועודנו, לב האדם (זה שיצרו ״רע מנעוריו״). ועל כן בדיוק, הבורא היה צריך להפעיל ״אתחול נוסף״ – ״אתחול״ שיטפל אחת ולתמיד בשורש הבעיה – לב האדם, זה האנוש והעקוב מכל!

האתחול השני – ברובד והמימד הרוחני: לפני כאלפיים שנה, שלח ״היצרן״ את בנו יחידו על מנת שיחזיר את ״מחשב העולם הזה״ להגדרות היצרן שלו. ישוע מנצרת בא לעולמינו על מנת לטפל ״טיפול שורש״ בשורש כל הבעיות – לב האדם! ישוע היה נקי מחטא ומת ככזה עבורנו, נקבר וקם לתחייה ביום השלישי ולכל מי שהאמין בו הבטיח חיי עולם – לא רק כאשר הם יקומו מן המתים ביום האחרון, אלא כבר באותו רגע בו נתנו הם את חייהם לו! ובמילים שלו: ״אני התחייה והחיים. המאמין בי יחיה גם אם ימות. וכל מי שחי ומאמין בי, לא ימות לעולם  (יוחנן י״א 25, ראה גם אפסיים ב׳ 6, קולוסים א׳ 13, עברים י״ב 22-24). החיים החדשים הללו כוללים גם את ״הלב החדש״ – ״לב השר״ שנטע בתוכנו, המאמינים – תלמידי/חסידי ישוע מנצרת! למרות שאנחנו חיים עדיין בגוף הבשר הזה, (שעתיד לחזור אל העפר ממנו הוא לוקח), במציאות הרוחנית (והאמתית לא פחות!) אנחנו כבר עכשיו ״בריאה חדשה״ בעלת ״לב חדש!״ כל שאנחנו צריכים לעשות עכשיו הוא להכניע לרגליו כל מחשבה ומחשבה המתנגדת לאמיתותיו! מאבקינו הוא לא ״בבשר,״ שכן ״אזרחותנו בשמים היא!״ מאבקינו הוא עם שליטים ושררות בשמיים, ועל כן כלי מלחמתנו שונים הם בתכלית השינוי מאלה בהם משתמשים הלא מאמינים! (ב׳ קורינ. י׳ 1-6, אפסיים ו׳ 10-18, פיליפיים ג׳ 20). השאלה המתבקשת: האם כאן נגמר הסיפור? האם יהיה זה מצבנו לנצח נצחים – מצב של מלחמה (רוחנית) בלתי פוסקת, כאשר נמצאים אנחנו בתוך גוף של בשר העתיד יום אחד להתכלות? לא ולא! השבח לאל – מחכה לנו ״האתחול השלישי,״ האחרון והגדול מכולם:

האתחול השלישי – בשני הרבדים והמימדים גם יחד – זה הפיזי וגם זה הרוחני: אתחול גדול זה יחול עם חזרתו של ישוע לעולמנו! כאשר ישוע יחזור, השטן ייקשר ויושלך לבור למשך אלף שנים, זאת על מנת לתת לעולם הזה את השבת (האלף השביעי) לה זקוק הוא כל כך! ישוע ימלוך כאן, באמצעותם של אותם מאמיניו וחסידיו לאורך הדורות, זאת לאחר שחוו הם את ״האתחול השלישי:״ כאשר אלה שמתו יקומו –  הפעם עם גוף חדש ובעל ״כבוד אחר״ (להבנתי, עם ה״כבוד״ בו נבראו גם גופותיהם של אדם וחווה, לפני שחטאו) – גוף אל מוות! במלים אחרות: ישועת הרוח, שהתגשמה בביאתו הראשונה של ישוע, תושלם עם ישועת הגוף (הממד הפיזי) – או נתינת הגוף הפיזי החדש  – בעל הכבוד האחר, עמו נחיה ונשלוט כאן עליי אדמות ביחד עם המלך הגדול מכולם!

תקופת אלף השנים הללו תוביל לאלף השמיני (מבריאת האדם). אלף אשר יבשר את תחילתו של משהו חדש לגמרי: עפ״י אותה ״מפת ניווט״ שה׳ הפקיד בידינו, מחכים לנו ״שמיים וארץ חדשים.״ (ראה ישע. ס״ה 17-25  יוחנן כ״א-כ״ב). אני ממש לא מתיימר להבין את כל הפרטים הקשורים באותם ״שמיים וארץ חדשים:״ איך ייראה עולמנו אז, מה השינויים העיקריים שייראו ויורגשו בו? מי ימות, מי יחיה וכדומה…? כל מה שאני מנסה להראות, הוא ש״אתחולים״ אינם דבר חדש (כאמור: ״אין דבר חדש תחת השמש״)! ביודעין ושלא ביודעין, אותן אליטות החושבות שהן ״ממציאות את הגלגל,״ מקרבות אותנו למעשה – ובצעדי ענק – לקראת התמלאותם של הכתובים הנוגעים לאותו ״סדר עולמי חדש״ – זה האמתי והיחידי: כינונה של ״מלכות ישראל״ כאן עליי אדמות!

סיכום ומסקנות  

בנייר עמדה זה ניסיתי להסביר את הצורך הגדול שבראיית ״משבר הקורונה״ כחלק בלתי נפרד מתמונה גדולה בהרבה. דברתי על דבר ה׳ כ״מפת ניווט״ שבאמצעותה ולאורה אמורים אנו ״לנווט את חיינו״ דרך ״יער העולם הזה.״ אותה ״תמונה גדולה״ (ההקשר הרחב) כוללת כמה דברים:

א. התקופה המאוד מיוחדת בה אנחנו חיים, אותה הגדרתי כסופה של תקופת ״אחרית הימים,״ זו המסמנת את חזרתו הקרובה מאוד של ישוע המשיח.

ב. אחד ממאפייניה המרכזיים של תקופה זו הוא השקר, התרמית הגואים ועולים מיום ליום, זאת בעיקר מפני שאבי השקר – ״הרוצח הקדמוני, השטן״ – מודע לכך שזמנו הולך וקצר.

ג. על פי אותה ״מפת ניווט״ שייכים אנו למיעוט קטן – ״שארית קטנה״ שמנסה ככל יכולתה להחזיק באמתות דבר ה׳, תוך כדי התרחקות מכל מה שאפילו ״מריח לא טוב!״ דברתי על חובתנו וקריאתנו לרדוף אחר צדק – גם אם הדבר כרוך ב״שחייה כנגד הזרם״ העלולה להוביל גם לתשלום של מחיר אישי!

המשכתי בתיאור של הדעות העיקריות לגבי משבר הקורונה הנוכחי – דעות של הרוב, וגם אלה של המיעוט. כל הדעות כולן באות מאנשי מקצוע, פרופסורים, רופאים ומדענים בעלי שם עולמי! ציינתי שאלה השייכים למיעוט מוגחכים מעל (כמעט) כל במה תקשורתית אפשרית, ושכמה מהם כבר שילמו מחיר על האומץ שהפגינו בעמידה על האמת המדעית, כפי שהם רואים אותה – כולל פיטורים ממקומות התעסוקה שלהם (בתי חולים, מכוני מחקר וכדומה).

חלקתי עמכם כמה מן השאלות שהתעוררו במוחי לאחר בדיקה מעמיקה של כל הנ״ל, שאלות שכולן התבססו על היגיון בריא שעמו נבראנו כולנו.

המשכתי בהסבר על אליטות ברחבי העולם, השולטות בכמעט כל מה שמשפיע על חיינו. הדגשתי במיוחד את הקשר של אותן אליטות ל״הון ושלטון,״ קשריהן החזקים עם חברות תרופות וחיסונים, עם התקשורת המרכזית, עם אנשי מפתח בממשלות ורשויות העולם וכדומה… ציינתי את השתייכותם של חלק מהן לארגוני סתרים שונים המקיימים הלכה למעשה, עבודת האלילים, זאת מאחורי דלתות סגורות…

לסיום, דברתי על הקשר של אותן אליטות ל״אתחול הגדול.״ ״אתחול״ שיוביל על פי הבנתם וכוונתם המוצהרת ל״סדר העולמי החדש.״ ציינתי גם כיצד הבורא למעשה משתמש בכל זה על מנת לקדם את תכניותיו הוא: היינו – הקמתו של הסדר העולמי הבאמת חדש – ״מלכות ישראל״ בראשותו של מלך המשיח – ישוע!

מסקנותיי האישיות

כאשר אני שם את כל הטיעונים השונים על כפות המאזניים – גם את אלה המייצגים את דעת הרוב (הגרסה הרשמית חובקת העולם), וגם את אלה המייצגים את המיעוט הקטנטן – כאשר בוחן אני את הדברים לאור דבר ה׳ – אותה ״מפת ניווט,״ אני בוחר להאמין ולהחזיק בדעת המיעוט! במילים אחרות: החלטתי לבחור שלא ללכת ״אחרי רבים להטות.״ החלטתי לבחון בצורה מאוד ספקנית את כל מה שהרשויות – דרך התקשורת המרכזית – משדרות השכם וערב לגבי ״המגפה החדשה.״

התרמית הגדולה והנוראה בהיסטוריה האנושית!

משבר הקורונה הנו ״משבר מומצא״ – שקר והונאה אותה מכנה אני – ההונאה הגדולה ביותר מאז חטאם של אדם וחווה באותו גן מפורסם! הונאה שתוכננה היטב על ידי גורמים הרחוקים כמו מזרח ממערב מכל צדק ואמת, ובטח שמעבודת ה׳ אמתית!

אכן קיים ווירוס קורונה חדש! הוא דומה להפליא במבנה והסימפטומים שלו לסדרה ידועה של ווירוסי קורונה. למיטב הבנתי מקור אותו ווירוס אינו ״טבעי״ כפי שמוצג לנו על בגרסה הרשמית (היינו: מחיות בשוק שבוואן – סין), אלא בווירוס מהונדס היטב (בהתחלה במעבדה בארה״ב, בעבודתה היה מעורב לא אחר מאשר דר. פאוצ׳י המפורסם, ואח״כ בוואן שבסין), עם מטרה עיקרית אחת: לשמש ככלי – כזרז – לאתחולו הגדול של העולם – אתחול שבסופו של יום יוביל לאותו ״סדר עולמי חדש.״

אם היו משקיעים את המשאבים הממשלתיים העצומים ונותנים בדיוק את אותה במה תקשורתית, למחלות אחרות כמו ״שפעת עונתית,״ אם היו עורכים ספירה יום יומית של הנדבקים בה, מספרם של החולים הקלים, הבינוניים והקשים, אם היו מפרסמים לנו השכם וערב את מספרם הגואה של מתיה, הייתה גם ״שפעת עונתית״ זו הופכת ל״מגיפה ומשבר חובק עולם!״

העובדה שאין שקיפות מצד הגורמים הממשלתיים – אפילו לא כלפי וועדות הכנסת השונות – אומרת דרשני! העובדה שלקבינט הקורונה יש חיסיון של שלושים שנה על כל דיוניו זועקת לשמיים! העובדה שקולותיהם של רופאים, פרופסורים, ווירולוגים, אפידמיולוגים ואנשי מדע אחרים – מן השורה הראשונה – מושתקים ומצונזרים מעל לכמעט כל בימה אפשרית, גם היא זועקת לשמיים! הקשר המוכח של ״הון ושלטון,״ במיוחד כאשר זה נוגע לדיווחי התקשורת המרכזית (שכאמור קשורה בטבורה לאותם בעלי הון), מביא אותי להטיל ספק גדול בכל אותם מספרים שכאמור מפורסמים השכם וערב, של אותם ״מאומתים חדשים,״ ״חולים קשים,״ ובמיוחד מיוחד, ״הרוגי הקורונה החדשים!״ כאמור בנייר עמדה זה, קיים ספק גדול שכל אותם נפטרים אכן נפטרו מקורונה! ישנם מספיק עדויות מכאן ומרחבי העולם שרבים – רבים מדי – נרשמו כ״מתי קורונה״ ללא כל אישוש והוכחה מדעית לכך (זאת כאמור, עפ״י הנחיית אותו ארגון בריאות עולמי בנוגע לאופן בו צריכות להיכתב תעודות הפטירה)!

אבל היו שני ״קשים ששברו את גב הגמל״ מבחינתי, והוכיחו לי מעל כל צל של ספק, שכל ה״מגיפה״ הזו היא הונאת ותרמית אחת גדולה:

 1. בדיקת ה-PCR המפורסמת. בדיקה שכפי שציינתי אינה אמינה – זאת בלשון המעטה! בדיקה שכלל לא הומצאה כדי לאתר מחלות זיהומיות! בדיקה עליה נשענת למעשה כל ה״מגיפה״ הזאת! בדיקה הניתנת למניפולציות שישרתו את ״הנרטיב״ של קיומה של ״מגיפה מסוכנת ומאיימת על האנושות כולה…!״ הוסיפו לזאת כמובן את חוסר זיהויו/בידודו של הנגיף הספציפי הזה, משאר נגיפי הקורונה (ואחרים), בצורה מדעית אמתית, ותמונת ההונאה הנוראה ברורה כשמש!
 2. הכוונה הרצינית של הרשויות (כנסת ישראל וממשלות ברחבי העולם כולו) לחוקק את ״חוק החיסון.״ חוק שיכלול בתוכו גם את כליאתם של אלה שמתנגדים לחיסון החדש, מסיבות שונות ומגוונות, במתקני כליאה ייעודיים (חלקם נבנה ברחבי הארץ בזמן כתיבת שורות אלה)! אותו חוק גם יכלול את הנפקתו של אותו ״דרכון ירוק״ לאלה מאתנו ״הממושמעים״ (״המצייתים לרשויות״) שכבר רצו אצו להתחסן!

אחים ואחיות יקרים שלי, האם לדעתכם מחלה שדומה מאוד בסימפטומים שלה, וגם במספר קורבנותיה ברחבי העולם כולו, לשפעת עונתית, מחלה שהסיכוי (לאנשים בריאים בד״כ) להחלים ממנה הוא מעל ל-99%, מצדיקה חיסון שרמת היעילות שלו (שגם עליה חלוקות דעות המדענים!) לא עולה על 95%?

הידעתם שחברת פייזר עצמה אומרת במפורש שהחיסון שלה עוזר בהקלה על כמה מן הסימפטומים של המחלה, ולא ממש בריפוייה? האם ידעתם שהחיסון לא מוכח כמונע הדבקות חוזרות ונשנות בווירוס (גם מצד המחוסן וגם מצד הלא מחוסן)? האם זה נראה לכם באמת הגיוני למהר ולרוץ להתחסן לאור כל הנ״ל? האם חקרתם את עברה המאוד לא מרשים (מבחינה פלילית) של חברת פייזר? האם איי פעם קראתם את ההסכם בין אותה חברה מפוקפקת לראש ממשלתנו? האם מודעים אנחנו לעובדה שראש ממשלתנו וחלק נכבד משריו ממש ״מכרו אותנו״ כ״שפניי ניסיון״ של החברה המפוקפקת הזו, והפכו את מדינת ישראל על תושביה, ל״מעבדת ניסויים גדולה?״

האם כמאמינים בישוע אמורים אנו להטמין ראשינו בחול ולהסתפק במשפט כמו, ״עזוב עכשיו, יהיה בסדר, עוד תראה – האדון בשליטה מלאה…!?״

שלטונו של ״צר המשיח״

האם חושב אני ש״מגיפת הקורונה״ היא חלק בלתי נפרד מן ההכנות הקדחתניות להקמתו של שלטון ״צר המשיח?״ תשובתי הנחרצת: כן! האם החיסון העכשווי הוא אותו ״תו החיה״ מספר ההתגלות פרק י״ג? תשובתי: לא, לפחות לא כרגע! האם החיסון הוא חלק בלתי נפרד מההכנות הקדחתניות של אותן אליטות עובדות שטן, להצגתו של אותו ״תו״ לאנושות והחיוב לקחתו? תשובתי הנחרצת: כן!

מודע אני היטב לעובדה שרבים הם האחים והאחיות במשיח המאמינים בלב שלם שהם בכלל לא יהיו כאן לכשיתגלה צר המשיח! אומרים הם: ״אנחנו הרי נילקח השמימה לפני התגלותו ועל כן אל לנו לדאוג מאותם ימים נוראיים ומהסבל הנורא דרכו יעבור העולם החוטא הזה.״ דיון מעמיק באותה ״לקיחה״ מפורסמת (השנייה לתסלוניקים פרק ב׳ ועוד מראי מקומות אחרים), מצריך עוד ״נייר עמדה״ – אפילו ארוך ומפורט יותר, והאמינו לי, בימים אלה אני שוקל את זה בכובד ראש! כל שאני יכול להגיד עכשיו הוא: כן, מאמין אני באותה ״לקיחה,״ אך, מקריאה ולמידה של אותה ״מפת ניווט,״ אני ממש לא משוכנע לגבי הזמן המדויק שלה והאם הוא באמת לפני התגלותו של ״צר המשיח…״ נכון לרגע כתיבת שורות אלו, אנחנו כן נראה את ״צר המשיח״ ואנחנו כן נעבור בתוך לפחות חלק מן הדברים הנוראיים המתוארים בחזון יוחנן י״ג ובעוד מראי מקומות אחרים! וכי על מה מבסס אני את דבריי אלה?

צרות וסבל הם חלק בלתי נפרד מההליכה אחר אמת ה׳

כאמור, צרות וסבל נורא – לפעמים עד מוות – הם חלק בלתי נפרד מדפוס שחוזר על עצמו לאורכם של כל הכתובים! צרות וסבל נוראי היו מנת חלקם של אותם מאמינים ראשונים, כולל שליחיו של המשיח! צרות וסבל הם לצערי חלק מההליכה שלנו באותה ״דרך צרה ומוצקה״ שישוע דיבר עליה! (מתי ז׳:13-14, לוקס י״ג:22-24)

בעקבות התפרצות ״המגיפה״ המדוברת והמחקר העצמאי שעשיתי, שאת חלקו תיארתי בנייר עמדה זה, נתגלה לי ״עולם נסתר ומפתיע,״ זאת למרות שלא אמור הייתי להיות מופתע! מדוע בכל זאת הופתעתי? תשובתי פשוטה למדי: מאוד יכול להיות שהתרגלתי ״לחיים הטובים״ שהעולם המערבי והמודרני הזה מציע לי: השבח לאל (!), התברכתי באשת חיל אמתית, בארבעה ילדים ושלושה נכדים. התרגלתי לאוכל טוב ובריא, לשירותי רפואה מתקדמים, לבית פרטי, הכנסה לא רעה, להיכרות עם אנשים בכל רחבי העולם דובר האנגלית, לביקורים שנתיים בחו״ל (ביקורים שכללו מתן שיעורים ודרשות בפני קהלים שונים, טיולים ונופשים…), פרסום באתרים שונים, ביו טיוב, ועוד כהנה וכהנה…

תודתי הכנה נתונה לבורא עולם על המשבר חובק העולם הזה! ל״מגיפת הקורונה״ יש פוטנציאל אדיר לערער ולהפריע לכמה מן הברכות הנ״ל… ״המגיפה״ גרמה לי לחזור לאמתותם של כתבי הקודש! היא גרמה לי לחקור להעמיק בהם שוב, ובעיקר, להשוות את כל שאני רואה סביבי, לכתוב באותה ״מפת ניווט״ קדושה! המשבר הזה גרם לי לשאול שאלות קשות לגבי ההליכה האישית שלי עם האדון: האם אהיה מוכן לשלם כל מחיר אם אכן אדרש לשלמו, בעבור אמונתי והליכתי אחרי המשיח? לדוגמא, האם אהיה מוכן לוותר על אותו ״דרכון ירוק״ שיאפשר לי (פחות או יותר), להמשיך בשגרת החיים שהיו לי עד לפרוץ ״המגיפה?״ הרי ״דרכון ירוק״ זה הוא חלק בלתי נפרד מאותה ״תמונה גדולה,״ החושפת מי באמת עומד מאחורי אותם חיסונים ומהי מטרתו המוצהרת… האם אשתף פעולה עם השקר והתרמית הגדולה? אם אדרש, האם אהיה מוכן – כמו רבים וטובים ממני בעבר – ״לשחות כנגד הזרם?״ האם אהיה מוכן להשתייך למיעוט שבמיעוט (אפילו בתוך גוף המשיח!), המוגחך כ״הזוי,״ ״קיצוני,״ ״קונספירטור,״ ״רואה שחורות״ ועוד כהנה וכהנה?

לא אעז בשום אופן לומר לכם מה לעשות! לא אומר לכם כן או לא להתחסן! זוהי בחירתכם האישית, והרי על כל בחירה ובחירה שלנו ניתן את הדין לפני כסא האדון! כל שאני מציע הוא שתבחנו את הדברים, תחשבו עליהם, כתבו לי ותקנו אותי אם אתם חושבים שאני טועה, והעיקר החשוב מכל: אני תפילה ותקווה גדולה שכולנו נגיע בסופו של יום אל אותה ״נקודת הסיום״ של ניווטינו דרך ״יער העולם הזה,״ בשלום ובהצלחה מלאה!

תודה מקרב לב על זמנכם היקר!

בשם ובחסדי ישוע – משיח ישראל וגואלו!

אתרי חדשות ואינטרנט שאינם מרכזיים/ ממסדיים

 

הקדמה חשובה

אנא, שימו לב שרובם של האתרים שלהלן מנוהלים על ידי אנשים וגורמים פרטיים – כאלה שאינם נתמכים ונשלטים בידי אותן אליטות עולמיות שתיארתי בנייר עמדה זה! חלק נכבד מן האתרים שייכים למה שנהוג לכנות, ״זרם העידן החדש״  (The New Age Movement) ועל כן חשוב לי מאוד להדגיש: לא כל מה שהם אומרים וטוענים שם נכון ותואם הוא את אמיתות כתבי הקודש! ככאלה המכירים את דבר ה׳, צריכים אנו להפגין משנה זהירות ובשום פנים לא ״לאכול את כל מה שמגישים לנו!״ כמובן שדבר זה נכון הוא במיוחד כאשר מדובר באתרים הממסדיים/מרכזיים! עלינו לבקש את ״מתנת ההבחנה ברוח״ על מנת שנוכל להפריד בין אמת לשקר! עלינו מוטלת החובה להבחין בין אמת עובדתית לפרשנות של מישהו את המציאות. לדוגמא: עלינו להבחין בין מה שאומרים רופאים, פרופסורים, ווירולוגים, אפידמיולוגים ואנשי מקצוע ומדענים אחרים, המרואיינים באתרים שלהלן, לבין פרשנותם האישית של אלה המראיינים אותם!

אני בטוח שכולנו יודעים שאין אף אתר חדשותי ״מושלם!״ רוב בני האדם אינם וגם לא יכולים לראות את ״התמונה הגדולה״ על כל פרטיה השונים והמגוונים! ממש כפי שילדים (וגם כמה מבוגרים) עושים עם פאזל או לגו, כך גם אנחנו צריכים לנסות ״לחבר את החלקים השונים״ לתמונה אחת/ פאזל אחד גדול. כפי שתראו, האתרים שלהלן כוללים גם כמה רבנים חרדים. מודע אני לעובדה שלחלק מן המאמינים בישוע, רבנים ודעותיהם הם בגדר ״טאבו.״ ואולם, להבנתי אסור לנו ״לזרוק את התינוק עם המים!״ גם לרבנים יש הרבה משהו לתרום להבנת אותה ״תמונה גדולה״ בתוכה אמורים אנו למקם את המשבר הנוכחי.

בכל אתר ואתר שלהלן, ישנם קישורים רבים לאתרים אחרים, כפי שנהוג ברשת, כך שתמיד תוכלו לגלוש ולהרחיב את הידע שלכם באתרים אחרים ושונים.

ישנם הרבה מאוד סרטונים וראיונות מצולמים עם רופאים, פרופסורים ואנשי מדע אחרים, שהורדו מיו טיוב וצונזרו על ידי פייס בוק ודומיהן. בדיוק מן הסיבה הזו, יש סיכוי שהם אינם קיימים יותר באינטרנט! לפחות אתר אחד להלן, עושה עבודת קודש – לא פחות – בהנגשת אותם חומרים שצונזרו, בתוספת של תרגום מקצועי לעברית (אתרו של רפאל בן דור).

ונקודה אחרונה וחשובה מכל: כפי שידוע לכולנו הגולשים ברשתות השונות, ישנה רשימה דיי ארוכה של אתרים המתיימרים להיות ״בודקי עובדות״ (Fact Check). אתר אחד לדוגמא, באנגלית, שרבים המשתמשים בו על מנת לאמת או להכחיש ידיעות, הוא ״סנופס״ (Snopes). אתר אחר, הפעם בעברית, הוא ״מדעת.״ המלצתי החמה: אל תתפתו להאמין לכל מה שאומרים לכם באתרים ״בודקי העובדות״ הללו! ברובם, אלה אתרים המשויכים – איך לא – לתקשורת המרכזית. כן, זו הנשלטת בידי אותם בעלי הון עליהם דברנו בהרחבה בנייר עבודה זה! באופן ״נורמלי לחלוטין,| רוב אותם אתרים ״בודקי עובדות״ מותחים ביקורת, לעתים נוראית, על כמה וכמה מהאתרים עליהם אני ממליץ כאן, ושעליהם ביססתי כמה ממסקנותיי. מה הפלא? האם לדוגמא, מצפים אתם שאתר חדשותי או ״בודק עובדות״ שנשלט על ידי ״קרן ביל ומלינדה גייטס״ (או שלוחותיה על שמותיהם השונים), יתמוך באתרים המעבירים ביקורת ו/או חושפים דברים לא כל כך ״מחמיאים ומלטפים״ על אותו ״פילנתרופ נדיב?״ צריך להיות באמת תמים – וזאת בלשון המעטה – להאמין שכל אתר ואתר ״בודק עובדות״ שכזה, באמת אובייקטיבי ושוחר אמת ורק האמת הוא…

אתרים של רופאים ואנשי מדע בארץ ובחו״ל

״מודל היגיון בריא ((https://modelcommonsense.org. אתר של כמאה וחמישים רופאים, פרופסורים ואנשי מדע אחרים, כאן בארצנו הקטנה. אותם רופאים ואנשי מדע מציגים ״מודל אחר״ לניהול משבר הקורונה. רופאים אלה אינם רואים את התמונה הגדולה, אך ניתן בהחלט למצוא אצלם הרבה מאמרים, ראיונות ועוד, הממחישים ומוכיחים רבים מהדברים שהצגתי בפניכם בנייר עמדה זה. באתר גם מוצגים מכתבים רשמיים שאותם רופאים ואנשי מדע ישראלים שלחו לראש הממשלה, קבינט הקורונה, משרד הבריאות וכדומה, בהם הם מוחים כנגד הסגר ככלי לטיפול במגיפה ומציעים את עזרתם וניסיונם העשיר בפתרונות טובים ויעילים יותר ומבוססי מדע אמתי… לפני כחודשיים התפרסם סרט דוקומנטרי בהשתתפות כמה מן הרופאים האלה, העונה לשם הפרובוקטיבי משהו: ״ומה עם כל העולם טועה?״ (על ידי גיא ואורלי). סרט שעורר סערה ציבורית רחבה ונצפה על ידי מאות אלפי ישראלים! ממליץ בחום לצפות בו (https://www.corona-files.org.il/whatif).

״וועדת החקירה האזרחית״ בראשותו של דר. פינקי פיינשטיין. רופאים ועורכי דין ישראליים החוקרים ואוספים עדויות – בעיקר על תופעות הלוואי של החיסונים, כאלה שלא מדווחים עליהן בתקשורת המרכזית.

https://www.the-people-committee.com/עדכונים-שוטפים

״רופאי החזית של אמריקה״  (https://www.americasfrontlinedoctors.com). מאות רופאים אמריקאים המעלים טענות קשות כנגד הגרסה הרשמית של הממשל האמריקאי בכל הנוגע במשבר הקורונה. מומלץ ביותר להאזין לכמה הרצאות מרתקות של מקימת האגודה הזו – רופאה (וגם עורכת דין) יהודייה, העונה לשם ״סימון גולד.״ רופאה זו שילמה מחיר אישי על דעותיה המלומדות ומנומקות היטב – פיטורין מבית החולים בו הועסקה בשנים האחרונות!

״הוועדה החוץ פרלמנטרית לחקר הקורונה״ (https://acu2020.org/international/(. מאות רופאים, פרופסורים, עורכי דין ואנשי מדע, מרביתם מאירופה (בעיקר מגרמניה), שהקימו את הוועדה הזאת במטרה לעורר עניין בציבור הרחב, לגבי הכשלים הבלתי הגיוניים ולא מבוססי מדע אמתי, של הממשלות, בטיפולן במשבר הקורונה. מומלץ במיוחד לצפות ולהאזין לעורך דין מאוד מוערך שם (״ריינר פולמיך״), המדבר בין השאר על חוסר אמינותן המוחלט של בדיקות ה- PCR.

אתרים של ״אנשים שאכפת להם״ כאן בארץ, ברובם חילוניים

״מקום לדעת״ (https://he.knowheretoknow.com). אתרו של רפאל בן דור. מנגיש הרבה סרטונים מרחבי העולם, ודואג גם לתרגם אותם באופן מקצועי לעברית! איש שאכפת לו מאוד מן המצב, וגם מאוד קרוב לראות את ״התמונה הגדולה!״ יש לציין שכמה וכמה מן הסרטונים שבאתרו נוטים מאוד ״לעידן החדש״ ועל כן צריך לקחת את הנאמר בהם בערבון מוגבל! יש לו גם ערוץ יו טיוב שמורד/מצונזר מדיי פעם… באתרו תוכלו למצוא שפע של מקורות רבי ערך, לדוגמא: סדרה בת עשרה פרקים, העונה לשם ״נפילת הקבל,״ שלא כל הנאמר בה נכון! תוכלו לגלות דרכה, במיוחד את המתרחש מאחורי עולם הבידור (הוליווד וכדומה), ערוצי החדשות המרכזיים ומי באמת שולט בהם, וכיצד עורכים את החומרים המשודרים בהם בנטייה מאוד ברורה… תמצאו שם גם את הסדרה בת שני הפרקים, ״ביל גייטס – לרסק את הקונספירציה,״ על ביל גייטס, עברו, במה הוא באמת מאמין, האם הוא באמת אותו ״פילנתרופ נדיב ורחב לב״ כפי שמתואר הוא מעל לכל במה תקשורתית מרכזית בעולם? למה הוא (וידידו, ראש ארגון הבריאות העולמי) מוגדרים ״אישיות בלתי רצויה״ בהודו ואפריקה, ועוד חומרים שונים ומעניינים.

״מעלים את התדר״ (https://www.ahava528.com). אתרו של שיי דן און. איש מאוד אכפתי וחרד לעתידה של מדינתנו, לשחיתויות ולחקר האמת. גם הוא להבנתי, שייך לתפיסת העולם של ״העידן החדש״ אך המון מדבריו נכונים וגם מתאימים להפליא לנאמר בדבר ה׳. גם לו ערוץ יו טיוב שמורד/מצונזר מדיי פעם…

״קו החשיפות״ (https://hasifot.com). ערוץ אינטרנטי מאוד מעניין ומומלץ! שוב, לא מושלם אך בהחלט מספק הרבה חומר למחשבה – לפחות לאלה שאינם מסתפקים בערוצים המרכזיים המסורתיים ומעוניינים לחשוב באופן עצמאי!

״האמת של קורונה״ (http://www.דניוידיסלבסקי.co.il). אתרו של דני וידיסלבסקי, בו מרואיינים אנשים חשובים, שרים לשעבר, חברי כנסת בהווה, אנשי תרבות שונים ועוד… כל הראיונות נוגעים וסובבים את משבר הקורונה, ומביעים עמדות אחרות, קולות אחרים וכדומה…מאוד מעניין!

רבנים הרואים את ״התמונה הגדולה״ (מלבד זהותו האמתית של המשיח)

הרב דניאל עשור – רב הידוע כפעיל נמרץ כנגד המאמינים בישוע, אך יחד עם זאת, בעל הבנה עמוקה ביותר על כתות, עבודת אלילים, ארגונים סודיים ומסתוריים השולטים בכמעט כל מה שקורה בעולמנו, ועוד. מומלץ מאוד לאלה מאתנו שיכולים ״להתגבר ולסלוח לו״ על התנגדותו לאמונה בישוע – ולא לשכוח ש״המסווה״ מונח עדיין על ליבו…!

הרב חנניה ויסמן – רב אמיץ ביותר, המפרסם מאמרים ועדכונים לכל מי שרוצה – דתי כחילוני – ולא מפחד להעביר ביקורת חמורה על רבני המיין סטרים. מומלץ ביותר להירשם לעדכונים והמאמרים שלו כאן: endthemadness@gmail.com

הרב אמנון יצחק פחות פעיל בהתנגדותו לאמונה בישוע, ובעל אופי וצורת דיבור בהחלט לא שגרתיים ולא תמיד ״פוליטיקלי קורקט.״ גם הוא מבין את ״התמונה הגדולה״ פחות או יותר…

הרב יובל הכהן אשרוב – אינו רופא מוסמך, אך בעל ידע נרחב ברפואה. להבנתי, גם הוא מבין את התמונה הגדולה, כמעט בשלימותה…

הרב דב ברקוביץ – נקרא על ידי חסידיו ״הגאון.״ גם הוא בעל ידע נרחב ביותר בנושאים מחוץ להלכה, כמו מתמטיקה, תורת הקוונטים, כתות, עובדת אלילים בעידן המודרני וכו׳…

הרב יואב אלון – בעברו שימש כמדען בתעשייה הביטחונית ישראלית. גם הוא מבין את התמונה הגדולה, למעט כמובן, זהותו של המשיח.

[1] למי שמעוניין בהרחבה ולימוד מעמיק יותר של הלך המחשבה המזרח תיכוני/עברי, לעומת המערבי/יווני/רומי, הדפוסים, התמונות והצללים בדבר ה׳, ניתן להזמין ולקרוא (באנגלית) את ספרי: Moses wrote about Me. ניתן להזמינו באתר שלי – www.touryourroots.com, או באמזון וחנויות ספרים אחרות.

[2] לדוגמה: קוקטייל של בעיקר שלוש תרופות מוכרות ובטוחות מאוד לשימוש: ״הידרוכלורוקווין,״ ״אנזיל״  (או, ״אזיתרומיצין״), ו״זינק/”״אבץ״ (בתוספת חיזוקים של וויטמין ״די״ ו״סי״) –בשלביה המוקדמים של המחלה, ו/או, תרופה בשם ״איברמקטין״ שיכולה אף לעזור במניעת ההידבקות במחלה!

[3] השינוי היה במדד ה״סטורציה״ (רמת החמצן בדם החולה): עד לפרוץ המגיפה, רק חולים עם מדד של מתחת ל-90 היו נחשבים כ״חולים קשה.״ בסביבות מאי-יוני, שינה ארגון הבריאות העולמי את ההגדרה, כך שגם חולים עם מדד של פחות מ-94 ייחשבו כ״חולים קשים!״ למען ההגינות, חייבים לציין שארגון הבריאות העולמי חזר בו מההחלטה הזו מאוחר יותר, אך ״למרבה הפלא,״ בישראל עדיין מאמצים את ההגדרה החדשה – לפחות עד לרגע כתיבת שורות אלו!

[4] מעניין לצפות בסרטון שרץ ברשתות החברתיות לפני חודשים ספורים (לא בטוח כלל שהוא לא הורד/צונזר מאז) ובו נשיא טנזניה מדבר על דגימות שנלקחו מפרי הפפאיה, מכבשים ועוד חיות, ונשלחו למעבדה (עם שמותיהם של בני אדם שונים), בדיקות שכולן נתגלו כ״חיוביות לקורונה…״

[5] ישנן עדויות של רופאים ומדענים ברחבי העולם, הטוענים בתוקף שהחיסון החדש הזה (ולא רק הוא) מכיל חומרים המסוכנים ביותר לבריאותנו – בעיקר לטווח הבינוני והארוך. אותם רופאים ומדענים גם טוענים בתוקף שהחיסונים כוללים בתוכם גם חלקי עוברים שהופלו במסגרת ״תכנון המשפחה הגרעינית.״ ישנן עדויות שהחיסונים מכילים ״חלקיקי ננו״ של מתכות מסוימות (שעוברים בקלות דרך מחט מזרק החיסון הדקה), מתכות בעלות פוטנציאל להפוך את המתחסנים למעין ״אנטנות״ דרכן תוכלנה הרשויות השונות לקבל וגם להעביר מידע! ישנן עדויות שרכיב ה-ר.נ.א. כן משפיע על הקוד הגנטי שלנו למרות הטענות החוזרות ונשנות (כמובן, מכיוון הרוב – זה המצדד בגרסה הרשמית) שלא כך הוא הדבר. ובהקשר זה, מספיק לבחון את עברה המאוד מפוקפק (פלילי!) של חברת ״פייזר,״ שאת חיסונה החדש קיבלו כבר למעלה משלשה מיליון ישראלים, נכון לכתיבת שורות אלה. ועוד: תוך כדי כתיבת שורות אלו, מסתבר שמאז החל מבצע החיסונים כאן בארץ (קצת למעלה מחודשיים), נפטרו למעלה מ-1500 ישראלים מקורונה! הייתכן שיש קשר בין השניים?!

[6] https://www.rockefellerfoundation.org/wp-content/uploads/Health-Well-being.pdf

[7] https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

[8] https://www.youtube.com/hashtag/worldeconomicforum שימו לב במיוחד לדקות 4 עד 8!

[9] https://bilderbergmeetings.org

[10] https://sustainabledevelopment.un.org/content/documents/Agenda21.pdf

[11] https://sdgs.un.org/2030agenda

[12] לידיעתכם: בכנס האחרון של הפורום הכלכלי העולמי, זה שרק עתה הסתיים בשווייץ, שר הבריאות הגרמני הודה בפה מלא  שהמטרה היא שכל העולם יתחסן במשך 2021 על מנת לקדם את טכנולוגיית ה״מ-ר.נ.א״ בכל העולם…

[13] ואם בשטן עסקנן, חשוב לציין שחלק בלתי נפרד מהשליטה המוחלטת על האנושות, ששואפות אליו אותן אליטות  – שליטה מוחלטת וטוטליטארית/דיקטטורית – כוללת אמצעים טכנולוגים מתקדמים, כמו רשת ה״פייוו ג׳י,״ (5G), ״אינטליגנציה מלאכותית (AI), השתלת חלקיקי ננו של מתכות מסוימות בגוף בני האדם – באמצעות ״חיסוני חובה,״ אשר יהפכו אותנו ״זמינים״ בכל רגע ורגע נתון, בלי קשר למיקומנו הגיאוגרפי! לעניות דעתי, זוהי עוד הוכחה חותכת לכך שעבדים נרצעים הם של השטן, זה הרוצה כל כך ״להחליף את הבורא״ – לשבת על כסאו! שהרי רק לבורא האמתי – אלוהי ישראל, אלוהי התנ״ך והברית החדשה, הזכות לשליטה מוחלטת שכזו בברואיו! ורק לו יש את היכולת האמתית לראות את כולנו ולקרוא את מחשבותינו, זאת ללא כל קשר למיקומנו הגיאוגרפי!

Leave a Reply